Νέος

Η αρχή μιας ξεχωριστής παρέας!!! Ελάτε να γνωριστούμε !!

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό SRB » Σάβ Δεκ 12, 2009 2:59 pm

Κρατα γερα Κοσμα!! (h) (h)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό kosmas » Δευτ Δεκ 14, 2009 5:03 pm

Τελικά μου βρήκε ένα ασημί 5θέσιο αυτόματο στα 23500 και 100 ευρώ έξοδα μεταβίβασης. Δώρο τους αισθητήρες παρκαρίσματος βαμμένους ασημί.
Συμφώνησα και το αναμένω σύντομα ...
kosmas
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 07, 2009 11:37 pm
Τοποθεσία: Σαρωνίδα Αττικής

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό Bordo » Δευτ Δεκ 14, 2009 5:35 pm

Ωραια να εχουμε και στην παρεα ενα ασημι πυξαμε στα μπλε .Ητιμη ειναι super!!!!! (ok)
kosmas έγραψε:Τελικά μου βρήκε ένα ασημί 5θέσιο αυτόματο στα 23500 και 100 ευρώ έξοδα μεταβίβασης. Δώρο τους αισθητήρες παρκαρίσματος βαμμένους ασημί.
Συμφώνησα και το αναμένω σύντομα ...
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό reniakar » Δευτ Δεκ 14, 2009 6:58 pm

Αντε με το καλο να το παραλαβεις το θηριο,εισαι πολυ τυχερος με την τιμη που πετυχες.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό kosmas » Πέμ Δεκ 17, 2009 4:41 pm

Σήμερα έκανα την κατάθεση του υπόλοιπου ποσού (εκτός της χρηματοδότησης) και Δευτέρα Τρίτη θα ξέρω πότε θα το παραλάβω.
Ήδη σκέφτομαι τι να του προσθέσω. Άμεσα λέω να πάρω το MLS destinator αυτό: http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220000653 και μελλοντικά φώτα xenon και sprint booster.
Σχετικά με το τελευταίο δεν ξέρω αν μπαίνει σε άστρωτο αυτοκίνητο και αν επηρεάζει την εγγύηση.
(Ελπίζω να μην είμαι {{}} )
kosmas
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 07, 2009 11:37 pm
Τοποθεσία: Σαρωνίδα Αττικής

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό Bordo » Πέμ Δεκ 17, 2009 8:03 pm

μπαινει σε αστροτο δεν υπαρχει προβλημα για χενον πες οποτε θες .θα στα παρουμε με εκπτωση θα σου πω τιμη αφου πρωτα κανεις την ερευνα σου (ok)
kosmas έγραψε:Σήμερα έκανα την κατάθεση του υπόλοιπου ποσού (εκτός της χρηματοδότησης) και Δευτέρα Τρίτη θα ξέρω πότε θα το παραλάβω.
Ήδη σκέφτομαι τι να του προσθέσω. Άμεσα λέω να πάρω το MLS destinator αυτό: http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220000653 και μελλοντικά φώτα xenon και sprint booster.
Σχετικά με το τελευταίο δεν ξέρω αν μπαίνει σε άστρωτο αυτοκίνητο και αν επηρεάζει την εγγύηση.
(Ελπίζω να μην είμαι {{}} )
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό kosmas » Πέμ Δεκ 17, 2009 9:56 pm

:))
kosmas
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 07, 2009 11:37 pm
Τοποθεσία: Σαρωνίδα Αττικής

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό kosmas » Πέμ Δεκ 24, 2009 11:40 pm

Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι το santa μου και είμαι πολύ χαρούμενος. Κουκλί. Εντύπωση μου προκάλεσε το ηχοσύστημα mp3 sony με είσοδο usb που είχε. Στο δρόμο καμια 30αρια χιλιόμετρα παραλιακής το ευχαριστήθηκα αν και το πήγαινα μαλακά. Το είχα στο d και ο κινητήρας μου φάνηκε αρκετά σφιχτός αν και επιτάχυνε ικανοποιητικά (μέχρι τα 100-110χμ/ώρα που το πήγα). Βέβαια παρατήρησα μεγάλη διαδρομή στο γκάζι μέχρι να ανεβάσει στροφές. Όταν το στάθμευσα σαν να μου μύρισε καμένο πλαστικό και ανησύχησα λίγο :? . Είναι φυσιολογικά όσα ανάφερα;

ΥΓ
Πλέον μπαίνω δικαιωματικά στο club ως κάτοχος santa fe (thumbs)
Τελευταία επεξεργασία από kosmas και Σάβ Δεκ 26, 2009 10:51 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
kosmas
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 07, 2009 11:37 pm
Τοποθεσία: Σαρωνίδα Αττικής

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό SRB » Παρ Δεκ 25, 2009 10:31 am

kosmas έγραψε:Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι το santa μου και είμαι πολύ χαρούμενος. Κουκλί. Εντύπωση μου προκάλεσε το ηχοσύστημα mp3 sony με είσοδο usb που είχε. Στο δρόμο καμια 30αρια χιλιόμετρα παραλιακής το ευχαριστήθηκα αν και το πήγαινα μαλακά. Το είχα στο d και ο κινητήρας μου φάνηκε αρκετά σφιχτός αν και επιτάχυνε ικανοποιητικά (μέχρι τα 100-110χμ/ώρα που το πήγα). Βέβαια παρατήρησα μεγάλη διαδρομή στο γκάζι μέχρι να ανεβάσει στροφές. Όταν το στάθμευσα σαν να μου μύρισε καμμένο πλαστικό και ανησύχησα λίγο :? . Είναι φυσιολογικά όσα ανάφερα;

ΥΓ
Πλέον μπαίνω δικαιωματικά στο club ως κάτοχος santa fe (thumbs)

Καλως ορισες!!! ολα ειναι φυσιολογικα!! θα δεις ποσο θα το ευχαριστηθεις!!!
πηρες πολυ καλο αυτοκινητο!!! αιντε και τωρα να τα πουμε απο κοντα!!!!! (smdance)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Νέος

Δημοσίευσηαπό Bordo » Παρ Δεκ 25, 2009 12:00 pm

η μυρωδια ειναι φυσιολογικη λογο καινουργιου κοσμα ,το γκαζι σου φανηκε οτι ειχε μεγαλη διαδρομη γιατι σου ληπει το sprint booster .Kαλα χιλιομετρα και ελπιζω να τα πουμε απο κοντα !!!
SRB έγραψε:
kosmas έγραψε:Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι το santa μου και είμαι πολύ χαρούμενος. Κουκλί. Εντύπωση μου προκάλεσε το ηχοσύστημα mp3 sony με είσοδο usb που είχε. Στο δρόμο καμια 30αρια χιλιόμετρα παραλιακής το ευχαριστήθηκα αν και το πήγαινα μαλακά. Το είχα στο d και ο κινητήρας μου φάνηκε αρκετά σφιχτός αν και επιτάχυνε ικανοποιητικά (μέχρι τα 100-110χμ/ώρα που το πήγα). Βέβαια παρατήρησα μεγάλη διαδρομή στο γκάζι μέχρι να ανεβάσει στροφές. Όταν το στάθμευσα σαν να μου μύρισε καμμένο πλαστικό και ανησύχησα λίγο :? . Είναι φυσιολογικά όσα ανάφερα;

ΥΓ
Πλέον μπαίνω δικαιωματικά στο club ως κάτοχος santa fe (thumbs)

Καλως ορισες!!! ολα ειναι φυσιολογικα!! θα δεις ποσο θα το ευχαριστηθεις!!!
πηρες πολυ καλο αυτοκινητο!!! αιντε και τωρα να τα πουμε απο κοντα!!!!! (smdance)
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες