Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Γράψτε ότι πρόβλημα η συμβουλή έχετε για να κάνουμε καλύτερο το forum.

Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Μαρ 07, 2009 1:20 am

Τι να πω και τι να αφησω... :(
Ειλικρινα,επειδη το Φορουμ το νοιωθω ως κομματι του Κωστα, κομματι μου,ημουν σε μεγαλο,ΤΕΡΑΣΤΙΟ διλημμα,να γραψω δυο κουβεντες ή να αποχωρησω σιωπηλα.Νοιωθω οτι εχω την υποχρεωση και την αναγκη ομως να το κανω κι ας πληκτρολογω με τον κομπο στο λαιμο...... Ειναι που καποιους απο εσας ρε παιδια,σας ξερω,καλα..Καποιους σας γνωριζω, καποιους σάς εχω παρεα,ειτε ιντερνετικα ειτε στη ζωη μου.............. Πραγματικα δεν ξερω τι σκατα να γραψω... :( :( :(
Λενε οτι τα Ονειρα κρατανε λιγο...Και για μενα το Santa ηταν ενα ΜΕΓΑΛΟ Ονειρο... Δυστυχως ομως ο κανονας επιβεβαιωθηκε...κρατανε λιγο τα ρημαδια...Απο σημερα επαψα να ειμαι παρεα με το Santa μου...Τι και πως μη ρωτατε,ειναι τοση η στεναχωρια μου που μην με βαζετε στην δοκιμασια αυτη...Αυτη η γ@μημενη αισθηση που οδηγεις για τελευταια φορα κατι που ΑΓΑΠΑΣ...με τσακισε πραγματικα σημερα... Οταν πηγα κι αφησα το Santa για να το παραλαβει ο νεος του κατοχος....Δεν μπορουσα να αρθρωσω λεξη ρε γαμωτο!!!Εσφιγγα το τιμονι λες και... ::() σκατα... [][] :cry: Δεν μπορω αλλο ρε γμτο...Απλα ο φιλαρακος μου ο Santa που περασαμε τοσα μαζι, πλεον απο χθε ςτο απογευμα δεν ειναι μαζι μου................................ΠΙΚΡΑ....
Φιλε <(())> καλοταξιδος με την νεα σου παρεα...Κωστη να τον προσεχεις τον Santa μου....
Τωρα θα μου πεις τι δουλεια εχω πλεον εγω εδω μεσα...Ελα ντε...Εχω θεσει την παραιτηση μου στον Παναγιωτη ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΑ ,ωστε να αφησω τα διαχειριστικα αυτου του Φορουμ,γιατι πλεον "τι δουλεια εχει η αλεπου στο παζαρι".................... :(
Ειπαμε δυο κουβεντες με ολους,ηπιαμε κι ενα κρασι μαζι,ειλικρινα ο χωρος εδω μεσα ειναι ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥ,αλλά νοιωθω σαν να μην με χωραει ο τοπος πια.....
Τα λεμε (0000)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Σάβ Μαρ 07, 2009 10:45 am

Μπορεί τα όνειρα να κρατάνε πάντα λίγο αλλά πάντα πρέπει να έχεις την ελπίδα για το αύριο τι θα σου φέρει. Έτσι νόμιζα και εγώ ότι το όνειρό μου του να αγοράσω ένα SANTA FE δεν θα πραγματοποιόταν ποτέ αλλά ήρθε η μέρα που με φωτογράφιζες να προσκυνάω το θηρίο. Έτσι πιστεύω και για σένα ότι πολύ πιθανόν να είσαι πάλι ο πρώτος που θα αγοράσεις το νέο SANTA FE. (**) Γιατί μπορεί να αναγκάστηκες να το δώσεις αλλά η αγάπη σου για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο παραμένει. <(())> Μην ξεχνάς ότι εγώ γράφτηκα μέλος του φόρουμ από την ίδια αυτή αγάπη χωρίς να έχω ακόμα αγοράσει τίποτα παρά μόνο στα όνειρά μου. :roll: Γιαυτό βρίσκω άδικο να αποχωρήσεις από το φόρουμ και τους ανθρώπους αφού έχουμε την ίδια αγάπη για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και πάντα έχουμε την ανάγκη να λέμε και να ανταλάσουμε ιδέες και απόψεις για όλα τα θέματα.


ΥΓ. Το κέρασμα για τα γενεθλιά σου θα το φάμε βέβαια όλοι μαζί στο Ναύπλιο, βεβαίως... βεβαίως... ()**() ()**()
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό ychatzop » Σάβ Μαρ 07, 2009 10:54 am

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Μπορεί τα όνειρα να κρατάνε πάντα λίγο αλλά πάντα πρέπει να έχεις την ελπίδα για το αύριο τι θα σου φέρει. Έτσι νόμιζα και εγώ ότι το όνειρό μου του να αγοράσω ένα SANTA FE δεν θα πραγματοποιόταν ποτέ αλλά ήρθε η μέρα που με φωτογράφιζες να προσκυνάω το θηρίο. Έτσι πιστεύω και για σένα ότι πολύ πιθανόν να είσαι πάλι ο πρώτος που θα αγοράσεις το νέο SANTA FE. (**) Γιατί μπορεί να αναγκάστηκες να το δώσεις αλλά η αγάπη σου για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο παραμένει. <(())> Μην ξεχνάς ότι εγώ γράφτηκα μέλος του φόρουμ από την ίδια αυτή αγάπη χωρίς να έχω ακόμα αγοράσει τίποτα παρά μόνο στα όνειρά μου. :roll: Γιαυτό βρίσκω άδικο να αποχωρήσεις από το φόρουμ και τους ανθρώπους αφού έχουμε την ίδια αγάπη για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και πάντα έχουμε την ανάγκη να λέμε και να ανταλάσουμε ιδέες και απόψεις για όλα τα θέματα.


ΥΓ. Το κέρασμα για τα γενεθλιά σου θα το φάμε βέβαια όλοι μαζί στο Ναύπλιο, βεβαίως... βεβαίως... ()**() ()**()


Θα συμφωνήσω απόλυτα με το Δημήτρη.
Πάντα θεωρούσα ότι τo κοινό αυτοκίνητο είναι μόνο η αφορμή για μια παρέα.
Άλλωστε, επαναλαμβάνοντας και την ευχή του Δημήτρη να είσαι ο πρώτος που θα αγοράσει το νέο Santa Fe, χρειαζόμαστε κάποιον να μας ενημερώσει, για το πόσο χειρότερο θα είναι από το δικό μας. ::))))))
Κώστα, κάθε εμπόδιο να βγεί σε καλό.
Ελπίζω να τα πούμε στο Ναύπλιο, (αν καταφέρω να έρθω εγώ...)
Τελευταία επεξεργασία από ychatzop και Σάβ Μαρ 07, 2009 10:05 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Γιάννης.
ychatzop
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 11:54 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Πεύκη

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό webfox » Σάβ Μαρ 07, 2009 1:49 pm

Μας έσκασες βρε Κωστή μέχρι να καταλάβουμε ότι δεν έπαθε κανείς σας κάτι και το "μόνο" θύμα είναι η (προσωρινή) απώλεια της μαούνας...

Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να στεναχωριέσαι μέχρι τρέλας για ΚΑΝΕΝΑ αμάξι, ακούς;
Σήμερα είμαστε στο Santa Fe Club, αύριο στο Veyron-Club και μεθαύριο στο Yugo-Club... :lol:

Το Santa ήταν η αφορμή να βρεθούμε εδώ και να "συμπεθεριάσουμε"...
Το ότι κάποια στιγμή μελλοντικά (δεν έχει σημασία σε πόσο καιρό) οι περισσότεροί από δω μέσα θα έχουν κάποιο άλλο όχημα άσχετο με το Santa είναι λογικό, αλλά ΔΕΝ σημαίνει ότι σώνει και καλά πρέπει να "χαθεί" και μια ωραία παρέα που δημιουργήθηκε εδώ, έτσι δεν είναι;

Προσωπικά θα χαίρομαι πάντα να διαβάζω τα μελλοντικά σου κείμενα εδώ μέσα (και γω έχω "μείνει" από χωματερό δίτροχο εδώ και καιρό, αλλά τις εντουροπαρέες μου τις διατηρώ σαν κόρη οφθαλμού...).

Εύχομαι σύντομα να πάρεις Cayenne, ή ΑΚΟΜΑ χειρότερα ένα Χ5, ώστε να έχουμε μπόλικο υλικό να σε δουλεύουμε για την αγορά σου... :lol:

Να' σαι ΠΑΝΤΑ καλά εσύ και η οικογένειά σου και τα μέταλλα είναι εύκολη υπόθεση να ξαναποκτηθούν, μην το ξεχνάς...
Φάνης
Άβαταρ μέλους
webfox
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 21, 2008 5:25 pm

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό Santa » Σάβ Μαρ 07, 2009 2:50 pm

Κώστα ευτυχώς που δεν υπάρχει κάτι σοβαρό.
Η συνέυρεση μας εδώ στο forum είχε αφορμή το ότι είχαμε το ίδιο αυτοκίνητο.
Δεν σημαίνει τίποτα του ότι ο καθένας μπορεί να έχει αλλο αυτοκίνητο ή ποδήλατο.
Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΤΡΑΕΙ και μόνο.
Το να γνωρίζεις καθημερινά <γνήσιους> ανθρώπους και να πίνεις και ένα ποτηράκι κρασί μαζί δεν γίνεται καθημερινά.
Ενημερώνω το forum ότι δεν έκανα δεκτή την παραίτηση του Moderator Mathosanta καθώς δεν συντρέχει κανένας λόγος σοβαρός για να γίνει κάτι τέτοιο.
Ετσι ο Κωστής θα προσπαθήσει να είναι μαζί μας και να μας γράφει τις εμπειρίες του με τον μοναδικό του τρόπο και να βάζει την τάξη εκεί που χρειάζεται.

ΥΓ.Κώστα μην το παίρνεις κατάκαρδα. Δεν υπάρχει λόγος.
Όποτε βρισκόμαστε θα σου δίνω να οδηγάς το δικό μου για να ξεχνιέσαι ::)))))) ::))))))
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Σάβ Μαρ 07, 2009 3:28 pm

Santa έγραψε:Ενημερώνω το forum ότι δεν έκανα δεκτή την παραίτηση του Moderator Mathosanta καθώς δεν συντρέχει κανένας λόγος σοβαρός για να γίνει κάτι τέτοιο.

MΠΡΑΒΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!! (**) (**)
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Μαρ 07, 2009 4:41 pm

Ρε κ@λοπαιδα ..... ((**)) ....με τετοια ατομα εδω μεσα....και αυτη την αποψη για μενα....τι να πω υστερα...Θα ειμαστε εδω για οσο χρειαστει...δηλαδη οσο αντεχουμε ως ανθρωποι κι οσο αντεχουμε ο ενας τον αλλον,θα με βρισκετε αναμεσα σας...Αυτη η ΠΑΡΕΑ εμενα μου λεει τελικα πολυ περισσοτερα απο οποιοδηποτε υλικο γυρω μου...Να ειστε καλα και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ για το ενδιαφερον που δειξατε ολοι σας και ιντερνετικα και κατ'ιδιαν... (0000) <(())>
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό staref » Σάβ Μαρ 07, 2009 9:14 pm

mAthosantas έγραψε:Ρε κ@λοπαιδα ..... ((**)) ....με τετοια ατομα εδω μεσα....και αυτη την αποψη για μενα....τι να πω υστερα...Θα ειμαστε εδω για οσο χρειαστει...δηλαδη οσο αντεχουμε ως ανθρωποι κι οσο αντεχουμε ο ενας τον αλλον,θα με βρισκετε αναμεσα σας...Αυτη η ΠΑΡΕΑ εμενα μου λεει τελικα πολυ περισσοτερα απο οποιοδηποτε υλικο γυρω μου...Να ειστε καλα και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ για το ενδιαφερον που δειξατε ολοι σας και ιντερνετικα και κατ'ιδιαν... (0000) <(())>


Αν και δεν ειχα την τυχη να σε γνωρισω, φιλε Κωστα, με ολο το θαρρος θελω να σου κανω μια ερωτηση......
ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ??????? <::> :shock: :shock: :shock:

Εδω.... "ανεχομαστε" εμεις το κορεατη (Santa), μεσα στο σπιτι μας, (RAV4 club) και συ μιλας για αποχωρηση... απ' το δικο σου σπιτι ??? :lol: :lol:

Τεσπα. Σου ευχομαι, το "εμποδιο" να ειναι απολυτως περαστικο..... και να μην "ξαναμπερδεψεις" ποτε, την "περιστασιακη ιδιοκτησια", με την παντοτινη φιλία !!! (0000)

Κι αυτο νομιζω οτι, τα φιλαρακια σου (διαδυκτιακα, αλλα και δια ζώσης), στο εδωσαν να το καταλαβεις πολυ καλα νομιζω !!! ;)

Με τι ευχες μου για οτι καλυτερο....
Φιλικα,
Σταυρος (ξερεις.... ο αλλοθρησκος ;) :lol: )
Το RAV4 ειναι το καλυτερο ;;;;;
Το ξερω αλλα θελω να τ' ακουω !!!!!
Άβαταρ μέλους
staref
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 4:50 pm

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό SANTAGR » Σάβ Μαρ 07, 2009 9:35 pm

Ψάχνω να βρω το θέμα που άνοιξες Κώστα το πρωί άλλα δεν το βρίσκω [][] .Για να σου ρίξω ένα χε@@@ο που μας ::()
ΕΚΟΨΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Φιλέ να είσαι καλά εσύ το κορίτσι σου και τα παιδάκια σου και
όλα ξαναγίνονται. Πριν 18 μήνες πέρασα κάτι ανάλογο. Σε πληροφορώ ότι το club και η φίλοι του με βοήθησαν πάρα
πολύ Μόλις μίλησα με τον Πανό και μου είπε κάποια πράγματα θέλω πολύ να τα πούμε στο Ναύπλιο.
Κάθε εμπόδιο για κάλο το έλεγα άλλα δεν το πόλυ πίστευα τώρα το πιστεύω ΤΕΖΑ. :) :) :) ;)
Θα τα πούμε στο Ναύπλιο :) :) :) ;)
Τελικά το βρήκα <<>> :))))))
'''SANTAGR''' (0000)
Εικόνα
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΎΩ V6-2700cc
Άβαταρ μέλους
SANTAGR
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:04 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό mudman » Σάβ Μαρ 07, 2009 10:37 pm

Καταρχάς είμαστε μια παρέα ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΜΕ, και για συνεχια ΔΕΝ πιστευω να μην ερθεις
Ναυπλιο ::"" ::"" ::"" να δουμε και πως εισαι ρε αδερφέ,το ιδιο ισχύει και για τον Σταύρο (τον αλλόθρησκο :mrgreen: τον"θέλω νατο ακουω ::)))))) )Staref Kυριακη στο Ναυπλιο κανουν ωραίο καφέ και εχει και καλό φαγητό :)))

::::
Αντε να μαζευόμαστε
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
mudman
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 11:56 pm
Τοποθεσία: Νεα Αρτακη (Ευβοια)

Επόμενο

Επιστροφή στο Προβλήματα / Συμβουλές του Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες