Νέο Μέλος

Η αρχή μιας ξεχωριστής παρέας!!! Ελάτε να γνωριστούμε !!

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό DRATSA » Σάβ Οκτ 24, 2009 11:05 am

SUPERB έγραψε:
komo έγραψε:Λυπάμαι αλλά υπάρχει άλλη υποχρέωση. Επιφυλλάσσομαι όμως για το μέλλον (0000)


Ναι βρε,καλα να περασεις κι εσυ οπου κι αν πας.Ορεξη να'χεις και την επομενη τα λεμε (0000)


καλως ορησες και απο μενα
μονο μην το μετανιωσης μετα απο της φωτο την κυριακη το βραδυ γιατι θα ειναι αργα ()))) ()))) ()))) ()))) <(())> <(())> <(())>
Δημήτρηs
Άβαταρ μέλους
DRATSA
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 3:15 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό reniakar » Σάβ Οκτ 24, 2009 2:19 pm

Καλως ηλθες στην παρεα μας φιλε komo.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Bordo » Σάβ Οκτ 24, 2009 3:36 pm

oxι ρε παιδια με παρεξιγησατε !!!!ΑΥΤΕς ΟΙ ΠΟΤΡΕΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ?
112_2006_sema_89x+Troy_Lee_designs_2007_hyundai_Santafe+front_view.jpg
112_2006_sema_89x+Troy_Lee_designs_2007_hyundai_Santafe+front_view.jpg (31.15 KiB) 4324 προβολές
SUPERB έγραψε:Και που εισαι Γιαννη;Για ριξε μια ματια εδω viewtopic.php?f=40&t=611&p=13815#p13815 Εννοειται ευπροσδεκτος με τη φαμίλια ή οπως γουσταρεις (**) Αντε να τα πουμε κι απο κοντα να γνωρισεις και τα παιδια(θα ειναι κι ο bordo να δεις περι τινος προκειται :::: ((:::)) ()**() )
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Οκτ 24, 2009 4:40 pm

Bordo έγραψε:oxι ρε παιδια με παρεξιγησατε !!!!ΑΥΤΕς ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΕ


Ετσι ετσι....κανονισε να μη σε γνωρισουμε τι οχημα εχεις στα Καλαβρυτα ()**() ::)))))) ::))))))
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό komo » Δευτ Νοέμ 23, 2009 1:12 pm

Τελικά το πήρα την παρασκευή 20 Νοεμβρίου (yahoo) (ένα μήνα μετά τη πρώτη μου δημοσίευση εδώ) και έκανα καμιά 500 χιλιόμετρα το σαββατοκύριακο. Αθήνα, Άστρος Κυνουρίας βάση - Ναύπλιο πολλά πήγαιν-έλα και παλι Αθήνα.
Εντυπώσεις:
Πολύ άνετο αυτοκίνητο-ξεκούραστο, όπως έμπαινα έτσι έβγαινα- άλλαξε η σχέση μου με τα ταξίδια δηλαδή. :f:
Επειδή είμαι στο ροντάρισμα δεν ξεπέρασα τις 3500 στροφές, συνήθως σταθερά στις 3000 ήμουνα, αθόρυβο, όταν χρειάστηκε να πατήσω για προσπεράσματα έφευγε σφαίρα με αυτό το φανταστικό γουργούρισμα - φύσημα του V6.
thewave
Με ελαφρύ πόδι και χαμηλές ταχύτητες η κατανάλωση ήταν 11,5 lt/100 km όταν πήγαινα και 10,5 lt/100 km στο γυρισμό, ---περίμενα χειρότερα (ok)
Στο πρώτο μου παρκάρισμα στη αυλή μου στο χωριό, ένιωσα ένα μικρό εμπόδιο στην όπισθεν και πάτησα λιγουλάκι, και μετά είδα είχα περάσει πάνω από το διλπό τούβλο του parking και είμουν από την άλλη μεριά, ()**() τώρα πρέπει να τα ξαναχτίσω.
Δεν έχω κανένα παράπονο, τα παϊδάκια στον βαλεντίνο ήταν φανταστικά (σημείωση συντάκτη, το βαλεντίνο δεν βγαίνει από το valentino αλλά από το Βάλε Ντίνο) ()**()
Αυτά
Γιάννης

komo έγραψε:Γειά χαρά σε όλους.
Ονομάζομαι Γιάννης μένω στην Αθήνα κοντά στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας. Διάβασα με ενδιαφέρον πολλά άρθρα και έμαθα πολλά και χρήσιμα. :shock: :shock:
Σήμερα έστειλα την προκαταβολή και περιμένω σε 10 - 15 μέρες (με την απόσυρση) το καινούριο μου santa fe.
Καλώς σας βρήκα !!! :D :D :D
komo
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2009 2:03 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό SRB » Δευτ Νοέμ 23, 2009 1:28 pm

komo έγραψε:Τελικά το πήρα την παρασκευή 20 Νοεμβρίου (yahoo) (ένα μήνα μετά τη πρώτη μου δημοσίευση εδώ) και έκανα καμιά 500 χιλιόμετρα το σαββατοκύριακο. Αθήνα, Άστρος Κυνουρίας βάση - Ναύπλιο πολλά πήγαιν-έλα και παλι Αθήνα.
Εντυπώσεις:
Πολύ άνετο αυτοκίνητο-ξεκούραστο, όπως έμπαινα έτσι έβγαινα- άλλαξε η σχέση μου με τα ταξίδια δηλαδή. :f:
Επειδή είμαι στο ροντάρισμα δεν ξεπέρασα τις 3500 στροφές, συνήθως σταθερά στις 3000 ήμουνα, αθόρυβο, όταν χρειάστηκε να πατήσω για προσπεράσματα έφευγε σφαίρα με αυτό το φανταστικό γουργούρισμα - φύσημα του V6.
thewave
Με ελαφρύ πόδι και χαμηλές ταχύτητες η κατανάλωση ήταν 11,5 lt/100 km όταν πήγαινα και 10,5 lt/100 km στο γυρισμό, ---περίμενα χειρότερα (ok)
Στο πρώτο μου παρκάρισμα στη αυλή μου στο χωριό, ένιωσα ένα μικρό εμπόδιο στην όπισθεν και πάτησα λιγουλάκι, και μετά είδα είχα περάσει πάνω από το διλπό τούβλο του parking και είμουν από την άλλη μεριά, ()**() τώρα πρέπει να τα ξαναχτίσω.
Δεν έχω κανένα παράπονο, τα παϊδάκια στον βαλεντίνο ήταν φανταστικά (σημείωση συντάκτη, το βαλεντίνο δεν βγαίνει από το valentino αλλά από το Βάλε Ντίνο) ()**()
Αυτά
Γιάννης

komo έγραψε:Γειά χαρά σε όλους.
Ονομάζομαι Γιάννης μένω στην Αθήνα κοντά στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας. Διάβασα με ενδιαφέρον πολλά άρθρα και έμαθα πολλά και χρήσιμα. :shock: :shock:
Σήμερα έστειλα την προκαταβολή και περιμένω σε 10 - 15 μέρες (με την απόσυρση) το καινούριο μου santa fe.
Καλώς σας βρήκα !!! :D :D :D

Γιαννη συνονοματε καλωσορισες, bravo καλοταξιδο το θηριο σου, :f: :f: οσο για ταξιδια ξεκουραστα, ναι ειναι αληθεια, και 1500 χλμ να πας, παλι δεν θα καταλαβεις τιποτα.. να κανονισεις να γνωριστουμε και απο κοντα, αλλωστε κοντα μενουμε!!!!!!!!!! καλοταξιδοοοοοοοοοο!! (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Δευτ Νοέμ 23, 2009 10:08 pm

Καλοταξιδο και καλοριζικο,να ειναι και με υγεια να το ευχαριστηθειτε,καλους δρομους bravo bravo (welcome) (welcome)
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό reniakar » Τρί Νοέμ 24, 2009 8:19 pm

Καλοταξιδο φιλε komo θα το ευχαριστηθεις ακομα πιο πολυ το θηριο σιγα σιγα μ ετον καιρο.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό smartsotos » Τρί Νοέμ 24, 2009 9:09 pm

καλοταξιδο το Σαντα σου.το μονο που θα θελεις τωρα ειναι μονο Ταξιδιαααααα!!!!!!!!!!!! (welcome)
PIZZA SMART SOTOS
''ΣΩΤΗΡΗΣ''
smartsotos
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 01, 2009 11:56 pm
Τοποθεσία: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τρί Δεκ 08, 2009 12:38 am

Καλως ηρθες κοσμα στο κλαμπ :wel: :wel: :wel: :wel: :wel: :wel: (welcome) (welcome) <:> <:> <:>
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης