Νέο Μέλος

Η αρχή μιας ξεχωριστής παρέας!!! Ελάτε να γνωριστούμε !!

Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό komo » Τετ Οκτ 21, 2009 2:13 pm

Γειά χαρά σε όλους.
Ονομάζομαι Γιάννης μένω στην Αθήνα κοντά στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας. Διάβασα με ενδιαφέρον πολλά άρθρα και έμαθα πολλά και χρήσιμα. :shock: :shock:
Σήμερα έστειλα την προκαταβολή και περιμένω σε 10 - 15 μέρες (με την απόσυρση) το καινούριο μου santa fe.
Καλώς σας βρήκα !!! :D :D :D
komo
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2009 2:03 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Τετ Οκτ 21, 2009 2:58 pm

Kαλως ηρθες Γιαννη και με το καλο το νεο σου Θηριο (**) Για πες καμμια λεπτομερεια...Εκδοση;Χρωμα;Εξοπλισμο;...Απο "αμανονη" πώς την παλευεις;...Δεν περναν οι μερες ε; :D :D ()**()
Και που'σαι...μιας και μπηκες στο Φορουμ,σιγουρα θα γνωρισεις και καποιους απο κοντα.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!ΜΑΚΡΥΑ απο αυτον που γραφει ως "bordo".... :o :o :o O,τι και να σου πει περι μετατροπων μη δωσεις σημασια... ()**() ()**() {}
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Τετ Οκτ 21, 2009 6:33 pm

Kαλως ηρθες Γιαννη,αυτη η αναμονη ειναι που σκοτωνει,καλοριζικο να ειναι να το χαιρεσαι,και μην ακους τι λεει ο Κωστας,ειναι ζουλιαρης,εδω μεσα θα μαθεις πολλα,για το σαντα σου,οτι μποριες να φανταστεις,για πες μας ποια εκδοση πηρες, <:> <:> <:>
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό SRB » Τετ Οκτ 21, 2009 9:40 pm

Καλως ηρθες, και σιδεροκεφαλος!!! Μην ακους τον Κωστα ;) ο Γιαννης ειναι καλο παιδι, και κατα του tuning!!!! :D :D :D :D
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Τετ Οκτ 21, 2009 11:16 pm

Και που εισαι Γιαννη;Για ριξε μια ματια εδω viewtopic.php?f=40&t=611&p=13815#p13815 Εννοειται ευπροσδεκτος με τη φαμίλια ή οπως γουσταρεις (**) Αντε να τα πουμε κι απο κοντα να γνωρισεις και τα παιδια(θα ειναι κι ο bordo να δεις περι τινος προκειται :::: ((:::)) ()**() )
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό komo » Τετ Οκτ 21, 2009 11:49 pm

Λοιπόν "πήρα" (σε εισαγωγικά γιατί δεν το έχω ακόμη :( και ναι η αναμονή είναι που σκοτώνει) το 2.7 full σε satin μπεζ, βενζίνη, αυτόματο και όταν λέμε full -όλες τις τελίτσες- :D του φυλλάδιου. Δεν πιστεύω να το έχω στη 1/11 -ευχαριστώ για την πρόσκληση - γιατί υπάρχει καθυστέρηση στη διαδικασια απόσυρσης.
Ευχαριστώ για την υποδοχή :))
komo
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2009 2:03 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό SRB » Πέμ Οκτ 22, 2009 8:20 am

komo έγραψε:Λοιπόν "πήρα" (σε εισαγωγικά γιατί δεν το έχω ακόμη :( και ναι η αναμονή είναι που σκοτώνει) το 2.7 full σε satin μπεζ, βενζίνη, αυτόματο και όταν λέμε full -όλες τις τελίτσες- :D του φυλλάδιου. Δεν πιστεύω να το έχω στη 1/11 -ευχαριστώ για την πρόσκληση - γιατί υπάρχει καθυστέρηση στη διαδικασια απόσυρσης.
Ευχαριστώ για την υποδοχή :))

Νομιζω αν εχεις χρονο και διαθεση, μπορεις να ερθεις μαζι μας στην πρωτη εξορμηση, να γνωριστεις και με τα παιδια (**) (**) (**) Ε στω και χωρισ το θηριο σου! ;)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Πέμ Οκτ 22, 2009 9:58 am

komo έγραψε: Δεν πιστεύω να το έχω στη 1/11 -ευχαριστώ για την πρόσκληση -


Και χωρις το Santa δηλαδη,λες να μην μπορεις να ερθεις;...Ορεξη να'χεις και σιγουρα παρεα θα υπαρξει.Αποφασισε το εσυ και τα λεμε παλι... :)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό komo » Σάβ Οκτ 24, 2009 12:08 am

SUPERB έγραψε:
komo έγραψε: Δεν πιστεύω να το έχω στη 1/11 -ευχαριστώ για την πρόσκληση -


Και χωρις το Santa δηλαδη,λες να μην μπορεις να ερθεις;...Ορεξη να'χεις και σιγουρα παρεα θα υπαρξει.Αποφασισε το εσυ και τα λεμε παλι... :)


Λυπάμαι αλλά υπάρχει άλλη υποχρέωση. Επιφυλλάσσομαι όμως για το μέλλον (0000)
komo
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2009 2:03 pm

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Οκτ 24, 2009 10:21 am

komo έγραψε:Λυπάμαι αλλά υπάρχει άλλη υποχρέωση. Επιφυλλάσσομαι όμως για το μέλλον (0000)


Ναι βρε,καλα να περασεις κι εσυ οπου κι αν πας.Ορεξη να'χεις και την επομενη τα λεμε (0000)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Επόμενο

Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες