αγορα σαντα φε αμεσα

Η αρχή μιας ξεχωριστής παρέας!!! Ελάτε να γνωριστούμε !!

αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό gianpanatha » Κυρ Σεπ 06, 2009 7:25 pm

ρε παιδια μια βοηθεια θελω να παραγειλω το σαντα φε με μηχανικο κιβωτιο αλλα δε μου αρεσει αυτο το ραδιο του εμποριου που εχει η εκδοση αν θελω να βαλω dvd δε ξερω τι ειναι αυτα τα din1 din2 kai πιο κανει για το σαντα,ειναι κατι που τοποθετιται ευκολα? πιο απο τα δυο κουμπωνει πιο ευκολα και δεν αφηνει κενα, επισης με ενδιαφερει καμερα οπισθοπορειας τοποθετιται ευκολα?πεστε μου και για το σαντα ειναι τελικα τοσο καλο?τα εχω διαβαση αλλα θελω να το ακουω και παλι και παλι και παλι.ευχαριστω
gianpanatha
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 9:46 am

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό Bordo » Κυρ Σεπ 06, 2009 9:20 pm

τουλαχιστον 2 ατομα απο το κλαμπ εχουν τοποθετησει οθονη 2 ντιν αυτη πιανει ολο το χωρο απο το ταμπλο θα αλλαξει ολη η οψη του εσωτερικου του αυτοκινητου.περνει και καμερα οπισθοπορειας και οτι θες.Παρε το αμαξι με το καλο και ολα τα αλλα αστα πανω μας. (**) (**) (**) ζαντες λαστιχα αεροτομες οθονες καμερες σποιλερ οτι θες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό gianpanatha » Κυρ Σεπ 06, 2009 9:54 pm

ευχαριστω φιλε bordo για την απαντηση,αλλα η συγκεκριμενη εκδοση με το "κασετοφωνο" μπορει να αλαχθει με οθονη 2din χωρις να λυση το μισο ταμπλο?αλαζει ευκολα ? η μπορω να τοποθετησω μονο 1din pio "ανεμακτα?εγω πρωτιμω 2din οπως η δικη σου. οσο για το σαντα το παραγγελνω το γρηγοροτερο ,για να προλαβω τι καλη τιμη του και σιγουρα θα σας χρειαστω να μου λυσετε πολλες αποριες ,ευχαριστω.
gianpanatha
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 9:46 am

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό Bordo » Κυρ Σεπ 06, 2009 11:48 pm

δες την σελιδα 7 απο το ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ DVD ετσι θα γινει και το δικο σου σαν του λαμπρου (**)θα λθθει το ταμπλο αλλα μην φοβασε το αποτελεσμα ειναι φοβερο :)))
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Δευτ Σεπ 07, 2009 9:52 am

Bordo έγραψε:Παρε το αμαξι με το καλο και ολα τα αλλα αστα πανω μας. (**) (**) (**) ζαντες λαστιχα αεροτομες οθονες καμερες σποιλερ οτι θες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Γιαννη,οφειλω να ομολογησω οτι θα πρεπει καθε κατοχος ιδιοκτητης Santa αν ακολουθησει τις συμβουλες σου για "λιιιιιιγα αξεσουαρ",να κοιταξει ή να νοικιασει ενα κελι στον Κορυδαλλο(λογω "χρεων")ή να υπολογισει στα εξοδα αγορας για το Santa και καμμια 30αρια ακομη χιλιαρικα για "ψιλοπραγματα"... (**) ()**() ()**() ()**() (**)Περαν της πλακας,σε χαιρομαι παντως που εισαι μερακλης και το φτιασιδωνεις το αυτοκινητο συνεχως.Μπραβο! <)(>
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό ΛΑΜΠΡΟΣ » Τρί Σεπ 08, 2009 1:08 am

gianpanatha έγραψε:ευχαριστω φιλε bordo για την απαντηση,αλλα η συγκεκριμενη εκδοση με το "κασετοφωνο" μπορει να αλαχθει με οθονη 2din χωρις να λυση το μισο ταμπλο?αλαζει ευκολα ? η μπορω να τοποθετησω μονο 1din pio "ανεμακτα?εγω πρωτιμω 2din οπως η δικη σου. οσο για το σαντα το παραγγελνω το γρηγοροτερο ,για να προλαβω τι καλη τιμη του και σιγουρα θα σας χρειαστω να μου λυσετε πολλες αποριες ,ευχαριστω.


Για το λύσιμο του ταμπλώ μην ανυσηχείς.
Θα σου πεί ο μπορντώ που θα πας.
Εγώ μπορώ να σου πω για τα χάπια που θα πάρεις ώστε να μην καταλαβαίνεις τι σου κάνουν στο αυτοκίνητο.
Α, και βάλε 2 din.
Δεν παίζεται το εσωτερικό του μετά.
Και για οτι άλλο χρειαστείς, το σαιτ μας είναι φουλ απο πληροφορίες και γνώστες.
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ.
ΛΑΜΠΡΟΣ
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Τρί Αύγ 05, 2008 1:44 pm

Re: αγορα σαντα φε αμεσα

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τρί Σεπ 08, 2009 8:50 am

αμα χρωστας της μηχαλους ολα τα αλλα ειναι πτεσματακαι εγω χρωσταω πολλα στη μηχαλου ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::))))))
mAthosantas έγραψε:
Bordo έγραψε:Παρε το αμαξι με το καλο και ολα τα αλλα αστα πανω μας. (**) (**) (**) ζαντες λαστιχα αεροτομες οθονες καμερες σποιλερ οτι θες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Γιαννη,οφειλω να ομολογησω οτι θα πρεπει καθε κατοχος ιδιοκτητης Santa αν ακολουθησει τις συμβουλες σου για "λιιιιιιγα αξεσουαρ",να κοιταξει ή να νοικιασει ενα κελι στον Κορυδαλλο(λογω "χρεων")ή να υπολογισει στα εξοδα αγορας για το Santa και καμμια 30αρια ακομη χιλιαρικα για "ψιλοπραγματα"... (**) ()**() ()**() ()**() (**)Περαν της πλακας,σε χαιρομαι παντως που εισαι μερακλης και το φτιασιδωνεις το αυτοκινητο συνεχως.Μπραβο! <)(>
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα


Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες