ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Η αρχή μιας ξεχωριστής παρέας!!! Ελάτε να γνωριστούμε !!

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό ttmesogia » Δευτ Ιαν 07, 2008 5:50 pm

Στέλνω τους χαιρετισμούς μου σε όλους τους φίλους και τις ευχές μου για μια καλή και δημιουργική χρονιά.
Με λένε Σταύρο και είμαι κάτοχος 4Χ4 αλλά όχι HUNDAI, ελπίζω να μην δημιουργεί πρόβλημα στην παρουσία μου στην παρέα σας. Εμένα με μυησε στις χάρες του Santa Fe ένα μέλος σας ο SANTAGR (Γιώργος) και πραγματικά εξεπλάγειν ιδιαίτερα με το πόσο μπροστά έχει προχωρήσει η Κορεάτικη εταιρεία. Πάντα ήταν τίμια σε ότι πρόσφερε τώρα το επίθετο γαλαντωμα έρχεται να προστεθεί δίπλα σε αυτό. Και όχι μόνο αυτό αλλά και ΠΟΙΟΤΙΚΗ πέρα από κάθε προσδοκία.
Για να συμπλήρώσω λίγο το προφίλ μου είμαι ενεργό μέλος τα τελευταία 2 χρόνια στο http://www.audi-club.gr και λιγότερο στα άλλα δύο κλάμπ με αντικείμενο τα Αουντι. Επιπλέον είμαι μέλος και στο Skoda Club και επειδή γνωρίζω πόσο κόπο και τρέξιμο πέρα από όραμα και μεράκι χρειάζονται για να στηθεί ένα φόρουμ εκ του μηδενός θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στο άτομο ή τα άτομα (δεν γνωρίζω ακόμα καταστάσεις και πρόσωπα) που το συνέλαβαν και το υλοποίησαν το project αυτό. Θα χαρω πολύ κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά.
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ttmesogia
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 07, 2008 5:40 pm
Τοποθεσία: Μαρκόπουλο

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό Santa » Πέμ Ιαν 10, 2008 1:21 am

ttmesogia έγραψε:Στέλνω τους χαιρετισμούς μου σε όλους τους φίλους και τις ευχές μου για μια καλή και δημιουργική χρονιά.
Με λένε Σταύρο και είμαι κάτοχος 4Χ4 αλλά όχι HUNDAI, ελπίζω να μην δημιουργεί πρόβλημα στην παρουσία μου στην παρέα σας. Εμένα με μυησε στις χάρες του Santa Fe ένα μέλος σας ο SANTAGR (Γιώργος) και πραγματικά εξεπλάγειν ιδιαίτερα με το πόσο μπροστά έχει προχωρήσει η Κορεάτικη εταιρεία. Πάντα ήταν τίμια σε ότι πρόσφερε τώρα το επίθετο γαλαντωμα έρχεται να προστεθεί δίπλα σε αυτό. Και όχι μόνο αυτό αλλά και ΠΟΙΟΤΙΚΗ πέρα από κάθε προσδοκία.
Για να συμπλήρώσω λίγο το προφίλ μου είμαι ενεργό μέλος τα τελευταία 2 χρόνια στο http://www.audi-club.gr και λιγότερο στα άλλα δύο κλάμπ με αντικείμενο τα Αουντι. Επιπλέον είμαι μέλος και στο Skoda Club και επειδή γνωρίζω πόσο κόπο και τρέξιμο πέρα από όραμα και μεράκι χρειάζονται για να στηθεί ένα φόρουμ εκ του μηδενός θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στο άτομο ή τα άτομα (δεν γνωρίζω ακόμα καταστάσεις και πρόσωπα) που το συνέλαβαν και το υλοποίησαν το project αυτό. Θα χαρω πολύ κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά.


Φυσικά είστε όλοι καλοδεχούμενοι ομόθρησκοι και μή !!!
Οπωσδήποτε θα βρεθούμε με την πρώτη ευκαιρία !!
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό gbes » Τρί Φεβ 12, 2008 11:13 am

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FUN CLUB ΤΟΥ SANTA - FE KAI ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ : ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ. ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΕΡΑ. ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΝΟΣ SANTA - FE 2.2 CRDI. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΜΕΣΑ ΕΞΩ , ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΑΠΟ 155 PS ΣΤΑ 182PS
ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΜΗ ΝΤΡΑΠΗΤΕ, ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ.
Αφού το μαύρο κουτί των αεροπλάνων δεν παθαίνει τίποτα γιατί δε φτιάχνουν και ένα santa - fe ;;;
Άβαταρ μέλους
gbes
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 9:13 am

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό mudman » Τρί Φεβ 12, 2008 6:52 pm

ΓΙΩΡΦΟΣ ΜΠΕΣΚΟΣ έγραψε:ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FUN CLUB ΤΟΥ SANTA - FE KAI ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ : ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ. ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΕΡΑ. ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΝΟΣ SANTA - FE 2.2 CRDI. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΜΕΣΑ ΕΞΩ , ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΑΠΟ 155 PS ΣΤΑ 182PS
ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΜΗ ΝΤΡΑΠΗΤΕ, ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ.


Γειά σου Γιώργο καλός όρισες στο club. Ειμαι και εγω ιδιοκτήτης ενος 2.2 CRDI, και θα θελα να σε ρωτήσω τι εχεις κάνει για την εξωτερική εμφάνιση του αυτοκινήτου και για 185PS
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
mudman
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 11:56 pm
Τοποθεσία: Νεα Αρτακη (Ευβοια)

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό Santa » Τρί Φεβ 12, 2008 7:24 pm

Καλώς όρισες Γιώργο. !!!!!
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό SANTAGR » Τρί Φεβ 12, 2008 8:25 pm

Γειά σου Γιώργο και απο εμενα καλός όρισες στο club.
'''SANTAGR''' (0000)
Εικόνα
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΎΩ V6-2700cc
Άβαταρ μέλους
SANTAGR
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:04 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό sts4x4 » Τετ Φεβ 13, 2008 12:40 am

Καλώς όρισες Γιώργο .
Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά !
sts4x4
 

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό SantaFe_Lover » Τετ Φεβ 13, 2008 1:59 am

Γιώργο καλώς όρισες στην παρέα μας!

Εύχομαι να γνωριστούμε σύντομα!
Παναγιώτης

Πριν ερωτευτείς δυο λαμπερά μάτια, σιγουρέψου ότι δεν είναι ο ήλιος που φωτίζει πίσω από ένα άδειο κεφάλι...
Άβαταρ μέλους
SantaFe_Lover
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 12, 2008 10:29 am
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αττική

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό Random » Τετ Φεβ 13, 2008 3:28 pm

welcome george.. ;)
Random
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Ιαν 25, 2008 12:05 pm

Re: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό gbes » Πέμ Φεβ 14, 2008 11:51 am

Με το καλο τη Τετάρτη 20/02/08 το ελπίζω και 'γω , πρώτα ο θεός.
Αφού το μαύρο κουτί των αεροπλάνων δεν παθαίνει τίποτα γιατί δε φτιάχνουν και ένα santa - fe ;;;
Άβαταρ μέλους
gbes
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 9:13 am

Επόμενο

Επιστροφή στο Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης