Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Γράψτε ότι πρόβλημα η συμβουλή έχετε για να κάνουμε καλύτερο το forum.

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Τετ Μαρ 11, 2009 7:27 pm

NIKOS έγραψε:Βρε πως ερχονται τα πραγματα,κατι πετρελαιαδες να πεφτουν σε βενζινα,και να το ευχαριστιουνται κιολας...χα χα χα χα ::)))))) ::)))))) ::))))))

Και συ τεκνον Βρουτε;και σε ειχα για φιλο... ()**() ::)))))) ::))))))


dim έγραψε:Ευτηχως που υπαρχουν και τα γραφομενα:
mAthosantas
Προσωπικα,επελεξα Πετρελαιο,μετα απο Βενζινοκινητο που ειχα το πρωην SUV για δυο ΚΥΡΙΩΣ λογους.Το μεγαλο πλεονεκτημα που εχουν οι Πετρελαιοκινητηρες στις καταναλωσεις(σκεφτηκα πόσα καιει το 2.2 CRD και πόσο το 2.7) και κατα δευτρον το μεγαλο πλεονεκτημα της Ροπής του κινητηρα χαμηλα,πραγμα που στα εκτος δρομου κομματια μού χρειαζεται,αλλά και στις ταχυτητες "ταξιδιου"...

Και την ιδια αποψη εχω.Ειπα ομως.Δεν υπαρχει καμμια συγκριση οσον αφορα τα χαρακτηριστικα κινησης αναμεσα στα SUV και σε ενα hatchback...Εαν ξαναεπιλεξω στο μελλον SUV,για τους λογους που εχω πει(και πηγες και τους ξεθαψες παλιοσυκοφαντηηηη ()**() )παλι Diesel θα κοιταξω να παρω.Διοτι εμεινα κατευχαριστημενος απο το Santa με αυτα που μου εδινε...
Τωρα στο Focus μια χαρα το βλεπω και με βενζινη... :mrgreen: Και σε παταω κιολας σε τελικη...(αρκει να μην εχει χωμα η διαδρομη ()**() [][] (**) )
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό dim » Τετ Μαρ 11, 2009 8:11 pm

Καλε μου φιλε το ειπε και ο Υψιστος....

Αγαπα τον πλησίον σου με τα ελαττωματα του

"")( "")( "")( "")( "")(
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟΥ

Γιατι οταν τελειωνουν τα λεφτα ... περισσεύει μηνας;
Άβαταρ μέλους
dim
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 3:55 pm
Τοποθεσία: Κερατεα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Τετ Μαρ 11, 2009 10:08 pm

dim έγραψε:Καλε μου φιλε το ειπε και ο Υψιστος....

Αγαπα τον πλησίον σου με τα ελαττωματα του

"")( "")( "")( "")( "")(


Καλαααααα.....κανονισε να βρεθουμε,και να μην εχεις τσουρεκακι μαζι...εχω που εχω ελλατωματα να με πιασει κριση ζαχαρου... ()**() ()**()
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Παρ Μαρ 13, 2009 12:19 pm

Και ενα σχόλιο της ημερας...Σημερα πηγα για κατι διαδικαστικα χαρτιά για το Santa και δίπλα του ακριβως ειχε ενα RAV4 MKII και ενα X3....Περιττο να πω οτι οπως ειναι και τα τρια μαζι,το Santa δεν εχει Κ-Α-Μ-Μ-Ι-Α σχεση με τα άλλα δυο και μου εκανε φοβερη εντυπωση οπως τα ειδα διπλα-διπλα οτι το Χ3 φαινεται σαν baby μπροστα στο θηριο ρε παιδια!!!Καμμια πραγματι σχεση σε μεγεθος...
Και επιπροσθετα,μου λεει ο εμπορος εκει οτι ηρθε ενας πελατης και ρωτουσε για το Santa και του λεει -Αστο αυτο εχει ηδη πωληθει...Και μολις τα ειδε διπλα-διπλα με το BMW λεει αυτος"Καλα ρε φιλε,αυτο το Hyundai επιτρεπεται να ειναι πιο ομορφο και πιο μεγαλο απο τη Μπεβε(ετσι την ειπε...)"και κοιτουσε περιεργαζοταν εκλπηκτος για πολλη ωρα... {} Μολις δε εμαθε και τιμες πωλησης και των δυο(ως καινουρια)επεσε απο τα συννεφα"Καλα δηλαδη θα δωσω 13 χιλιρικα πιο πανου και θα παρω πιο μικρο αμαξι" ειπε... {}
Δωστε δωστε... και αφηστε τους "ξεροντες" να απολαμβανουν τα πραγματικα ΚΑΛΑ αυτοκινητα!!! (**)
Χώρια που μου λεει ο εμπορος(και πολυ φιλος...)"Κωστα απο τη στιγμη που αφησες το αυτοκινητο στην εκθεση εχει γινει χαμος...Κραχτης ειναι!!!".................................Τωρα λεω...να χαρω ή να πω "σταδιαλα παλιοζωη παλιο..."....Καπου εκει αποχαιρετισα το Santa και ελπιζω να το βλεπω που και που,γιατι πραγματικα εχω την αισθηση οτι παει σε καλα χερια που θα το εχουν κι αυτοι κομματι της φαμίλιας... <(())>
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό dim » Παρ Μαρ 13, 2009 10:07 pm

Καπου εκει αποχαιρετισα το Santa και ελπιζω να το βλεπω που και που,γιατι πραγματικα εχω την αισθηση οτι παει σε καλα χερια που θα το εχουν κι αυτοι κομματι της φαμίλιας...



Θα του πεις να γραφτει και στο club; ((**)) αλλο


ΥΓ :Ελπιζω να μην παρεξηγιεσαι με το πειραγμα!!!
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟΥ

Γιατι οταν τελειωνουν τα λεφτα ... περισσεύει μηνας;
Άβαταρ μέλους
dim
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 3:55 pm
Τοποθεσία: Κερατεα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Παρ Μαρ 13, 2009 11:57 pm

dim έγραψε:ΥΓ :Ελπιζω να μην παρεξηγιεσαι με το πειραγμα!!!

ΔΕν με ενοχλει το πειραγμα ρε Δημητρη... ;) οσο για το Santa...αστο καλυτερα... :|
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό Kyriakos » Σάβ Μαρ 14, 2009 1:15 am

mAthosantas έγραψε: Δωστε δωστε... και αφηστε τους "ξεροντες" να απολαμβανουν τα πραγματικα ΚΑΛΑ αυτοκινητα!!! (**)


... και όπως λέει και η hyundai UK, "for people with more sense than money" (0000)
Άβαταρ μέλους
Kyriakos
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Τρί Δεκ 30, 2008 5:58 pm

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Απρ 18, 2009 11:46 am

Σημερα,περισσοτερο απο ποτέ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ το Santa ((**)) :( :( Και αυτο διοτι στις ετοιμασιες για 3ημερο του Πασχα για το χωριο και με βαση τις Α-Ν-Α-Γ-Κ-Ε-Σ φορτωσης(εγω...η γυναικα και οι 2 μικρες γυναικες της παρεας......)ανακαλυψα οτι στο Focus...κατι λειπει σε διαθεσιμους χωρους :o :o Τα στριμωχνα απο δω τα στοιβαζω απο κει σπρωχνω κι απο κειθε κανω χωρο κι εδω ,βαζω και τη μπαγκαζιερα στην οροφη,βγαζω και ΤΗΝ εταζιερα μπας και...στριμωχνω ΚΑΙ τις γυναικες να ΜΗΝ παρουν και τα κουβαδακια της παραλιας ακομα στο βουνο [][] αλλά και το laptop στην εξοχη :ugeek: και ρουχα ΟΧΙ πανω απο δυο βαλιτσες η ΚΑΘΕΜΙΑ τους :o :shock: ::() αλλά...τελικα απο τα πραγματα που μαζευονται περισσευουνε παντα τα...μισα!!! ()**() (σκεψου ειναι και 3μερες,αντε να παμε και 10ημερο...ΤΡΑΙΝΟ θελω {} <::> )Ενω με το Santa μου...δεν ειχα τετοιο θεμα ρε ΓΑΜΩΤΟ!!! :( Ασε που πισω οι χωροι επιβατων πλεον σ-τ-ε-ν-ε-ψ-α-ν πολυυυυ...και εν οψει και της τριτης πιτσιρικας που ερχεται οσονουπω...βλεπω να επισπευδω με καθε τροπο αλλαγη οχηματος...Σε ενα κολλαω,λεπτομερεια μεν αλλά κολλαω... <::> σε εκεινα τα χαρτια που ειναι πολυχρωμα με σχημα παραλληλογραμμο και εχουν κατι νουμερα πανω...βγαινουν ενιοτε και σε μεταλλικα στρογγυλα...και αν θες να καταθεσεις μαλλον σε κοιτανε περιεργα στις Τραπεζες οι λοιποι ενα εκατομμυριο στην ουρα που περιμενουν για πληρωμες...Πως τα λενε να δεις...πως τα λενε... {} ((****)) ()**()
Αντε να δουμε...ποιος ειχε πει οτι γινονται θαυματα;Α ναι...Αυτος ε;...Ανασταινεται κιολας αποψε... Για να δουμε...θα βαλει το χερι του μπας και αναστηθουμε ομαδικως:::: :::: {} :::: ::::
Οπως και να'χει υπομονη και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε ολους κι απο δω (0000)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Σάβ Απρ 18, 2009 2:19 pm

καλο πασχα και σε σενα,δεν πειραζει κωστα μου εσυ να εισαι καλα και θα παρεις το καινουργιο,μη σου πω και καλυτερο... (**)
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Τα ονειρα κρατανε λιγο τελικα...οι λεξεις δεν βγαινουν!!!!!

Δημοσίευσηαπό Santa » Σάβ Απρ 18, 2009 3:18 pm

Κώστα,
εισαι μια χαρά και με το Focus. Αλλοι δεν έχουν ούτε αυτο.
Όλοι περάσαμε δύσκολα και ορθοποδήσαμε.
Την υγειά σας να έχετε και το αμάξι το μεγάλο θα έρθει.
Ευχομαι σε όλους τους συναδέλφους Καλή ανάσταση και Καλό πάσχα μέσα απο την καρδιά μου και πάντα με υγεία!!!
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προβλήματα / Συμβουλές του Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης