Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Γράψτε ότι πρόβλημα η συμβουλή έχετε για να κάνουμε καλύτερο το forum.

Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Παρ Μάιος 09, 2008 2:36 pm

Σχετικα με το σχετικο τοπικ που κλειδωθηκε,ΘΕΛΩ και ΟΦΕΙΛΩ να δωσω μια εξηγηση. Εφοσον ΔΗΜΟΣΙΑ ειπωθηκαν καποιες κουβεντες,ΔΗΜΟΣΙΑ θελω να απαντησω!
Η φωτο για την οποια εγινε η παρατηρηση στον Νικο,ειναι δικο μου "σφαλμα".Λογω καποιων εργασιων στο Computer του ΝΙKOS απο ΕΜΕΝΑ εγινε η δημοσιευση της "ασεμνης φωτογραφιας" για την οποια ο λογος.Ηταν η πρωτη φωτο που βρηκα μπροστα μου σε αναζητηση στο Google και προσωπικα κρινοντας οτι η συγκεκριμενη φωτο δεν ειχε ΤΙΠΟΤΑ ασεμνο ή προστυχο ή χυδαιο που να ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ το φορουμ και τα μελη μας,την ποσταρα...ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ εκ μερους μου και για το οτι παρατηρηθηκε λαθος ατομο... Τωρα το αν ηταν μεμπτη η φωτο ειναι αλλο θεμα και δεν επιθυμω να το σχολιασω περαιτερω...
Οσον αφορα τις δημοσιευσεις "ετσι για να λεμε κατι" οφειλω να συμφωνησω οτι ισως κουραζουν οι αναιτιες και ανουσιες δημοσιευσεις,αλλά ΦΟΡΟΥΜ σημαινει και παρεα και σε μια παρεα λεγονται και μ@λακιουλες λογου αστειου ή παρεϊστικης διαθεσης.Οταν γινεται κατι καλοπροαιρετα και οχι εσκεμμενα δεν νομιζω να υπαρχει "θεμα"...Επειδη και ΕΓΩ ποσταρω αρκετα στο φορουμ πού μου αρεσει να βρισκομαι οχι για Αψυχα πραγματα και σιδερα οπως τα αυτοκινητα,αλλά για την παρεα των μελων και το εξαιρετικο κλιμα,αλλά και για την κοινη μας αγαπη για τον Κοσμο του Αυτοκινητου και τα Santa Fe ,εαν πιστευει καποιος οτι ΕΝΟΧΛΟΥΝ τα δημοσιευματα μου ή κουραζεται ο κοσμος εδω,ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ και ΑΠΕΧΩ ΑΜΕΣΑ,χωρις καμμια παρεξηγηση.Ποσταρω γιατι αγαπαω το χωρο και τον ΣΕΒΟΜΑΙ και διοτι στα 37 μου εχω την ικανοτητα να κρινω πότε ενα δημοσιευμα ειναι υγιες και καλοπροαιρετο και πότε σκετη μ@λακια,ας μου επιτραπει η εκφραση.Σεβασμος μεταξυ μας υπαρχει και θα υπαρχει.Απλα διευκρινιζω την θεση μου χωρις να παρεξηγω κανεναν και σεβομενος ολους μας.Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να βοηθησω το χωρο ειτε ως απλο μελος ειτε απο οποιαδηποτε θεση,ομως δεν θα ηθελα να "ενοχλω" επ'ουδενι.Στην κριση σας και ΣΥΓΓΝΩΜΗ εαν καποιους δεν ενδιαφερουν ολα τα ανωτερω.Απλα τα θεωρησα διευκρινισεις ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.-
Ευχαριστω για τον χρονο σας :)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό webfox » Παρ Μάιος 09, 2008 3:27 pm

+1000000...
Ξεκαθάρισες την θέση σου και ΜΠΡΑΒΟ που δεν άφησες "εκτεθειμένο" τον Νικόλα...
Στο κάτω κάτω δεν έγινε δα και κάτι τόοοοοσο τρομερό για να πρέπει να απολογείσαι.

Ο Παναγιώτης ξεκαθάρισε του πως επιθυμεί να γίνουν κάποια πράγματα και αφού είναι δικό του το μαγαζί, έχει καλώς και θα το σεβαστούμε...(δεν έχει βάλει τζάμπα τέτοιο άβαταρ ο μοντ... :D )

Αγοράκια όμως είμαστε μόνο (προς το παρόν τουλάχιστον) όλοι εδώ μέσα, οπότε καμιά "ξόφαλτση" κουβέντα ή φωτογραφία αραιά και που ας μην παρεξηγηθεί (λέω τώρα).

Όσο για τις "ανούσιες" δημοσιεύσεις θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου Κωστή: παρεάκι όμορφο είμαστε όλοι μας (από τα ωραιότερα που έχω συναντήσει "ηλεκτρονικά"), και στην καλή παρέα πάντα θα λέγεται το "μακρύ" και το "κοντό" μας, έτσι δεν είναι;

Φαντάζομαι ότι και ο Παναγιώτης έχει καταλάβει πλέον το ύφος με το οποίο συμμετέχομε όλοι εδώ μέσα και ότι μία τέτοια φανταστική παρέα είναι ίσως ότι καλύτερο θα μπορούσε να ευχηθεί για το δημιούργημά του...(...γμτ...δεν βρίσκω το εικονίδιο της μετριοφροσύνης... :P ).

Ίσως όταν μπήκε στο φόρουμ και είδε την "φτου κακά" εικόνα να ήταν μπροστά και η κυρά, οπότε άκουσε τα εξ αμάξης για τους "αλήτες' που μαζεύει στο φόρουμ του :lol: :lol: :lol: .

Τα παραπάνω γράφτηκαν με ΠΛΗΡΗ αγάπη για το φόρουμ αυτό και πάντα με χιουμοριστική διάθεση....

Υ.Γ.: Αν είναι όμως να φάει Ban ο Κωστής επειδή μας έχει πρήξει τα συκώτια με την κατανάλωση του Diesel του, τότε ψηφίζω (**) (**) (**)
Φάνης
Άβαταρ μέλους
webfox
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 21, 2008 5:25 pm

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό dim » Παρ Μάιος 09, 2008 4:16 pm

φιλε mAthosantas σωστο το σκεπτικο σου αλλα και του santa σωστο ειναι.Νοιοθω λιγο μπερδεμενος.Γιατι ειμαι σε αυτο το φορουμ; γιατι περναω ΚΑΛΑ.ειμαι με φιλους που εχουμε κοινα ενδιαφεροντα και αγαπαμε το αυτοκινητο μας και γενικα την παρεα.Πρεπει ομως να λειτουργησουμε με καποιους κανονες(καλος η κακος).Το ¨μπερδεμενος¨ειναι γιατι συμφονω και μαζι σου και με τον Πανο.Παρα ταυτα νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να σταματησεις να ποσταρης.Σιγουρα υπαρχουν πιο πολλοι λογοι να συνεχισεις στο φορουμ απο το να απεχεις.Νομιζω οτι ο dim75 το εθεσε σωστα:είμαστε όλοι εδώ με αφορμή την αγάπη μας για το αυτοκίνητο το οποίο είναι μια καλή αφορμή να αναπτύξουμε και τις ανθρώπινες σχέσεις μας.
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟΥ

Γιατι οταν τελειωνουν τα λεφτα ... περισσεύει μηνας;
Άβαταρ μέλους
dim
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 3:55 pm
Τοποθεσία: Κερατεα

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό Santa » Παρ Μάιος 09, 2008 5:32 pm

Λοιπόν συνάδελφοι,
Στο μόνο που θα διαφωνήσω μαζί σας είναι οτι: το μαγαζι δεν ειναι δικο μου!! Είναι ΔΙΚΟ ΜΑΣ....
Γιαυτο γίνεται η συζήτηση και γιαυτό στεναχωρήθηκα και έκανα τις παρατηρήσεις μου.
Ετσι λοιπόν θέλω την βοήθειά σας για να πιάσει τόπο αυτό που κάνουμε εδώ.
Για να μην κουράζουμε αλλο το θέμα θα ήθελα να τα συζητήσουμε στο μέλλον απο κοντά.
Θα χαρώ να μιλήσω έστω και τηλεφωνικά με όλους σας.
Δεν έχω να χωρίσω τίποτα με κανέναν καθε αλλο μας ενώνει όλους το αγαπημένο μας αυτοκίνητο.
Ας μην συνεχίσουμε αλλο την ανάλυση του θέματος και ας ασχοληθούμε με αυτά που πρέπει...

Σας ευχαριστώ όλους
:::: Αμην
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Παρ Μάιος 09, 2008 5:45 pm

Ποτε μα ποτε δεν ειχαμε την προθεση να προσβαλουμε καποιον μεσα στο φορουμ,οτι εγινε,εγινε απο κεκτημενη ταχυτητα των εργασιων στο κομπιουτερ μου,και παντα νομιζοντας οτι η συγκεκριμενη φωτο δεν εχει κατι το χυδαιο.Οπωσδηποτε εδω μεσα πρεπει να λειτουργουμε με καποιους ορους,αλλα δεν ειδα κανεναν να προσβαλλει,με απρεπει λογια καποιον αλλον,ουτε να του θιξει ιερα,οσια,οικογενεια κ.λ.π,ειμαστε μεγαλοι ανδρες και καταλαβαινουμε μεχρι που πρεπει να φθασουμε.Πρεπει να πω ομως οτι ,σε καποια αλλη ,αναλογη δημοσιευση,δεν ειδα την ευαισθησια του Παναγιωτη,ενδεχομενως να μη την ειδε,θελω να πιστευω,αλλα εμενα δεν με πειραξε,διοτι καταλαβαινω οτι εγινε χαριν της συζητησης,και αφου δεν με προσεβαλε προσωπικως,αστειευτηκαμε μαλιστα,με οσους συναδελφους εισαν εκεινη την ωρα ενεργοι.Αν καποιοι προσεβληθησαν,ζηταω συγγνωμη,και μπορουν να μου πουν,να μη ξαναγραψω,αλλα και οποιος ειναι εδω υπευθυνος να με διαγραψει απο το φορουμ.Λυπαμαι ειλικρινα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συνημμένα
sf club.jpg
sf club.jpg (76.14 KiB) 5215 προβολές
foto kinito.jpg
foto kinito.jpg (71.45 KiB) 5217 προβολές
Τελευταία επεξεργασία από NIKOS και Παρ Μάιος 09, 2008 5:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό TZIMIS » Παρ Μάιος 09, 2008 6:17 pm

Δεν νομιζω οτι ηταν προσβλητικο ουτε κακο και δεν καταλαβαινω και εγω γιατι τετοια ενταση .Για μενα προσωπικα ηταν ωραιο και συμφωνω μονο στο οτι ειμαστε εκτος θεματος οπως πολλες φορες αλλα αυτο οσο και μην θελουμε δυσκολο να το αποφυγουμε.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TZIMIS
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τρί Απρ 01, 2008 1:12 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό webfox » Παρ Μάιος 09, 2008 6:58 pm

Βρέ μανία κάποιοι να διαγραφούν σώνει και καλά...
Βρε άντε παρατήστε αυτό το θρέντ εδώ και γράψτε κάπου αλλού στο φόρουμ πάλι για τα Σανταφεϊκά σας κατορθώματα.. :arrow:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!! (όποιος δεν συμμορφωθεί θα τον γράψουμε για τιμωρία στο φόρουμ που ανέφερε ο Δημήτρης παραπάνω: μας έφτιαξες το απόγευμα βρε... ::)))))) ::)))))) ::))))))
Φάνης
Άβαταρ μέλους
webfox
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 21, 2008 5:25 pm

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό Santa » Παρ Μάιος 09, 2008 8:11 pm

((**)) {{}} :D
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Download φωτογραφιων στο Φορουμ...η καταληξη!!!

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Παρ Μάιος 09, 2008 9:10 pm

ΟΚ το θεμα τελειωσε,τι θα γινει για το καφε,σαββατο η¨κυριακη???
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ FORUM

Δημοσίευσηαπό reniakar » Τρί Απρ 28, 2009 1:40 pm

url=http://xs.to/xs.php?h=xs538&d=09182&f=acro4449434.jpg][img]http://xs538.xs.to/xs538/09182/acro4449434.jpg.xs.jpg[
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Επόμενο

Επιστροφή στο Προβλήματα / Συμβουλές του Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης