ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Όλη η Ελλάδα με Santa Fe!!

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό Bordo » Παρ Μαρ 20, 2009 6:18 pm

δεν χρειζετε να νοικιασεις τιποτα θα ερθεις με 1 απο εμας και δεν πιστευω να εχει κανεις προβλημα με αυτο ::""
mAthosantas έγραψε:
TZIMIS έγραψε:Πελοπονησσο η Ευβοια ? Ας προτεινουμε και οι 2 προορισμοι ειναι στα μετρα μας λογω αποστασεων για μονοημερη και με πολλες επιλογες .Οποιος ειναι μεσα ας το δηλωσει.

Πωωωω πω!!Τι ειπες τωρα!!!!Βορεια Ευβοια θα ελεγα οτι ειναι μούρλια,ειδικα την Ανοιξη...θα με κανετε να νοικιασω 4κινητο για να ακολουθησω σε χωματινα ρε σεις...Το εννοω!!! <)(>
Και ΦΥΣΙΚΑ για Πελοποννησο εχω προταση φοβερή μικτή κιολας,ασφαλτο και χωμα,αλλά εχουμε καιρο... (**)
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό reniakar » Παρ Μαρ 20, 2009 10:42 pm

Ολες οι προτάσεις δεκτές αρκεί να βολεύουν την πλειοψηφία.Εγώ π.χ θα προτεινα να συναντηθούμε στην παραλία της Βοιδοκοιλιας εξω απο την Πυλο ενα φανταστικο μέρος με πολύ αμμο και φοβερη παραλία,αλλά δεν ειναι κόντα σε όλους μας.Την πρόταση μου την εκανα και ουδεμία αμαρτία έχω αν συμφωνησετε μαζι μου.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό TZIMIS » Παρ Μαρ 20, 2009 11:30 pm

Οχι αμμο ρε γ@μοτο δεν την αντεχω με τιποτα κανενα βοτσαλο ρε παιδια Καθαρα πραγματα. ::()
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TZIMIS
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τρί Απρ 01, 2008 1:12 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό dim » Παρ Μαρ 20, 2009 11:44 pm

reniakar έγραψε:Ολες οι προτάσεις δεκτές αρκεί να βολεύουν την πλειοψηφία.Εγώ π.χ θα προτεινα να συναντηθούμε στην παραλία της Βοιδοκοιλιας εξω απο την Πυλο ενα φανταστικο μέρος με πολύ αμμο και φοβερη παραλία,αλλά δεν ειναι κόντα σε όλους μας.Την πρόταση μου την εκανα και ουδεμία αμαρτία έχω αν συμφωνησετε μαζι μου.




Η αληθεια ειναι οτι ειναι φανταστικο μερος,εχω παει διακοπες εκει!!!Το "προβλημα"
ειναι οτι ειναι λιγο μακρια για αρκετους.Δεν ξερω αν εχει μερος για off road.
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟΥ

Γιατι οταν τελειωνουν τα λεφτα ... περισσεύει μηνας;
Άβαταρ μέλους
dim
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 3:55 pm
Τοποθεσία: Κερατεα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πανελλήνιες Εκδρομές και Συναντήσεις Μελών Santa Fe Club

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης