ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Νέα, προφορές, προτάσεις, συγκρίσεις απο τα ΜΜΕ.

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό sts4x4 » Τετ Απρ 02, 2008 8:19 pm

Δημήτρη από αυτά που αναφέρουν ώς μειονεκτήματα, για το μόνο που θα συμφωνήσω είναι για το αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων.
Οι 4 ταχύτητες είναι λίγες γι΄ αυτό το μοτέρ με φυσικό επακόλουθο μεταξύ των άλλων και την αυξημένη κατανάλωση .
sts4x4
 

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό sts4x4 » Πέμ Απρ 03, 2008 12:15 pm

Γρήγορο είναι αλλά τα kick down του κιβωτίου θα μπορούσαν να είναι και καλύτερα...
Γι΄αυτό χρειάζεται ένα πιο σύγχρονο κιβώτιο που θα βελτιώσει μαζί με τα υπόλοιπα και την κατανάλωση .
sts4x4
 

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό Bordo » Δευτ Φεβ 23, 2009 12:37 am

συμφωνουμε για ολα αυτα αλλα κανεισ δεν αναφερει τα προβληματα των vw audi που ειναι αρκετα (το βιωσα)ολοι λενε την κοτσανα για την μεταπωληση ,τελικα στην 8ετια ολα την ιδια αξια χανουν.τελοσ οι γερμανοι!!!!!!!! ((:::))
dim75 έγραψε:το χούμε πει αρκετές φορές στο φόρουμ αλλά δεν κρατιέμαι..έπεσε χθες στα χέρια μου ένα τεύχος του auto bild, το οποίο έχω κόψει από τα περιοδικά αυτοκινήτου που διαβάζω εδώ και καιρό, και θυμήθηκα ξανά τι σημαίνει αμερόληπτη και αντικειμενική δημοσιογραφία...τρελό κόλλημα τα παλικάρια με τον γρουπ της vw...ότι και να συγκρίνουν και να παρουσιάζουν πάντα ξέρουμε τον τελικό νικητή και την καλύτερη επιλογή...
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό SANTAGR » Δευτ Φεβ 23, 2009 7:04 pm

μπορντο έγραψε:συμφωνουμε για ολα αυτα αλλα κανεισ δεν αναφερει τα προβληματα των vw audi που ειναι αρκετα (το βιωσα)ολοι λενε την κοτσανα για την μεταπωληση ,τελικα στην 8ετια ολα την ιδια αξια χανουν.τελοσ οι γερμανοι!!!!!!!! ((:::))
dim75 έγραψε:το χούμε πει αρκετές φορές στο φόρουμ αλλά δεν κρατιέμαι..έπεσε χθες στα χέρια μου ένα τεύχος του auto bild, το οποίο έχω κόψει από τα περιοδικά αυτοκινήτου που διαβάζω εδώ και καιρό, και θυμήθηκα ξανά τι σημαίνει αμερόληπτη και αντικειμενική δημοσιογραφία...τρελό κόλλημα τα παλικάρια με τον γρουπ της vw...ότι και να συγκρίνουν και να παρουσιάζουν πάντα ξέρουμε τον τελικό νικητή και την καλύτερη επιλογή...

Πέστα Χρυσόστομε :) :) :) ;)
'''SANTAGR''' (0000)
Εικόνα
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΎΩ V6-2700cc
Άβαταρ μέλους
SANTAGR
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:04 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ


Επιστροφή στο Δελτίο Τύπου Santa Fe

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης