Ζητειται για santafe 2009

Πουλήστε και αγοράστε οτιδήποτε έχει σχέση με το αυτοκίνητό σας!!

Re: Ζητειται για santafe 2009

Δημοσίευσηαπό sakis_to » Δευτ Απρ 19, 2010 1:44 pm

Με χίλια ζόρια και ψιλοαπειλές έδωσα την άδεια του αυτοκινήτου και μου το παραγγείλανε...Βέβαια περάσανε κανα δυο-τρεις μέρες μέχρι να πάρουν τάχα μου απάντηση απο τα κεντρικά.Τέλος πάντων όλα καλά...... (thumbs)
Ευχαριστώ όλους για την προτροπή σας να το αλλάξω γιατι εγώ θα το πλήρωνα απο την τσέπη μου.
Χρωστάω καφεδάκια...Μη τυχον έρθετε προς Αρκαδία μεριά και δεν μιλήσετε.... (smdance)
Α..είπα να κεράσω καφεδάκια..Δεν τολμώ να πω φαγητό γιατι απο τις φωτογραφίες που έχω δει θα πρέπει να πουλήσω το μισό αμάξι για το λογαριασμό.. ()**()
Άβαταρ μέλους
sakis_to
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 12:21 pm
Τοποθεσία: Αρκαδία-Τρίπολη

Re: Ζητειται για santafe 2009

Δημοσίευσηαπό Bordo » Δευτ Απρ 19, 2010 5:31 pm

μαλλον θα σου φερουν μαυρη ματ την καινουργια απο το 2009 μοντελο σαν του πανου τυχαιρακια!!!!!
sakis_to έγραψε:Με χίλια ζόρια και ψιλοαπειλές έδωσα την άδεια του αυτοκινήτου και μου το παραγγείλανε...Βέβαια περάσανε κανα δυο-τρεις μέρες μέχρι να πάρουν τάχα μου απάντηση απο τα κεντρικά.Τέλος πάντων όλα καλά...... (thumbs)
Ευχαριστώ όλους για την προτροπή σας να το αλλάξω γιατι εγώ θα το πλήρωνα απο την τσέπη μου.
Χρωστάω καφεδάκια...Μη τυχον έρθετε προς Αρκαδία μεριά και δεν μιλήσετε.... (smdance)
Α..είπα να κεράσω καφεδάκια..Δεν τολμώ να πω φαγητό γιατι απο τις φωτογραφίες που έχω δει θα πρέπει να πουλήσω το μισό αμάξι για το λογαριασμό.. ()**()
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Ζητειται για santafe 2009

Δημοσίευσηαπό dim » Δευτ Απρ 19, 2010 11:40 pm

sakis_to έγραψε:Δεν τολμώ να πω φαγητό γιατι απο τις φωτογραφίες που έχω δει θα πρέπει να πουλήσω το μισό αμάξι για το λογαριασμό.. ()**()


Φιλε και που να μας δεις απο κοντα!!!Γιατι τα ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ!!!!
ΕΙΝΑΙ ... ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "")( "")(
Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟΥ

Γιατι οταν τελειωνουν τα λεφτα ... περισσεύει μηνας;
Άβαταρ μέλους
dim
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 3:55 pm
Τοποθεσία: Κερατεα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγγελίες (Πωλήσεις - Αγορές)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης