Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Πες μας πού πηγες να πάμε κι εμεις!

Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό tetrakinisimag » Πέμ Ιαν 21, 2010 6:49 pm

Εικόνα

Το Τετρακίνηση Mag οργανώνει στις 12-14 Μαρτίου 2010 εκδρομή στα Δυτικά Τζουμέρκα, για όλους εσάς που μας διαβάζετε…
Εκκίνηση; Παρασκευή 12 Μαρτίου από την Αθήνα για τους κοντινούς ή ραντεβού στο χωριό Πράμαντα, στα Δυτικά Τζουμέρκα για τους υπόλοιπους.
Διαδρομή; Σάββατο στην γύρω περιοχή, οργανωμένη από τις Ηπείρου Διαδρομές, στο απίστευτο φυσικό περιβάλλον των Τζουμέρκων, με ξεχωριστές διαδρομές για 4Χ4 και SUV. Θα ακολουθήσει γεύμα, με έξοδα της οργάνωσης. Ανάλογη διαδρομή και την Κυριακή με pick nick, πάλι οργανωμένο από εμάς. Επιστροφή σε κομβόι για όσους θέλουν.
Διαμονή; Σε ξενώνες στην περιοχή του χωριού Πράμαντα για δύο βράδια, Παρασκευή και Σάββατο.
Καιρός; Αναμένεται να είναι κρύος, ενώ σίγουρα στη διαδρομή θα υπάρχουν κομμάτια με χιόνι! Πάρτε λοιπόν μαζί τα βαριά σας ρούχα και την όρεξη για χιονοπόλεμο!
Κόστος; 250 ευρώ το αυτοκίνητο με δύο άτομα, όλα πληρωμένα. Εσείς φέρνετε μόνο την διάθεση για ένα όμορφο weekend. Τα υπόλοιπα είναι δική μας υπόθεση.
Δηλώσεις συμμετοχής; Στο 2106149119 ή στο master@tetrakinisimag.gr μέχρι και τις 5 Μάρτη.
tetrakinisimag
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 11:49 am

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Παρ Ιαν 22, 2010 8:36 pm

καλη ευκαιρια,ηδη το σκεφτομαι σοβαρα,μονο που θελω αλυσιδες,μικρο προβλημα βεβαια,το κλαμπ τι λεει? thewave
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Παρ Ιαν 22, 2010 8:45 pm

NIKOS έγραψε:καλη ευκαιρια,ηδη το σκεφτομαι σοβαρα,μονο που θελω αλυσιδες,μικρο προβλημα βεβαια,το κλαμπ τι λεει? thewave


Γενικοτερα μιλας;Εισαι για δεσιμο ρε μουρλοκομειοοοοοοοο;;; (yahoo) (thumbs) (smdance) (tongue)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Παρ Ιαν 22, 2010 8:47 pm

για δεσιμο δεν θα πει τιποτα,απλα λεω για το κλαμπ,να εχουμε και παρεα (yahoo) (yahoo) (thumbs) (thumbs)
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό Santa » Σάβ Ιαν 23, 2010 12:22 am

Να πάς μόνος σου αγόρι μου μιας και εχεις και χρόνο και να μας πείς πόσοι θα σε τραβήξουν για να ξεκολλήσεις.... ::)))))) ::)))))) ::))))))
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό tetrakinisimag » Δευτ Ιαν 25, 2010 1:01 pm

όσοι και να χρειαστούν, θα είναι εκεί και θα το διασκεδάσουν το ίδιο με αυτόν που θα κολλήσει. Αυτή άλλωστε είναι η μαγεία του off road.
tetrakinisimag
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 11:49 am

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό Santa » Δευτ Ιαν 25, 2010 4:10 pm

tetrakinisimag έγραψε:όσοι και να χρειαστούν, θα είναι εκεί και θα το διασκεδάσουν το ίδιο με αυτόν που θα κολλήσει. Αυτή άλλωστε είναι η μαγεία του off road.


Παρα πολυ σωστα!!
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Τρί Ιαν 26, 2010 8:54 pm

πρωτα να παρουμε αποφαση για να παμε,μετα δεν νομιζω να κολλησω πουθενα μιας και εχουν πορεια για SUV,αλλα και αν γινει σιγουρα θα υπαρχουν κοντα συνοδευτικα για τετοιες περιπτωσεις,θα δουμε μεχρι τοτε,(ζηλιαρη εσυ αμεσως να πεις την ασχημη κουβεντα,επειδη δεν μπορεις να πας)...... "")(
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό akis73 » Τρί Ιαν 26, 2010 9:17 pm

Νίκο, εγώ είμαι μέσα thewave thewave . Τα χιόνια δεν με προβληματίζουν γιατί φοράω χιονολάστιχα και αλυσίδες στο πορτπαγκαζ. (smdance) (smdance)
Νομίζω είναι μια πολύ καλή ευκαιρία και για το κλάμπ να "ξεκολλήσει" από την περιφέρεια της Αθήνας, γιατί καλό "το κοπί το πίτα" στην Ευβοια, αλλά βρε παιδιά πάλι είναι μακριά από την Βορειοδυτική Ελλάδα
Το τοποίο στα Τζουμέρκα, είναι μαγευτικό αυτή την περίοδο. Σας μιλάω εκ΄πείρας, μιας και κατάγομαι από τα Τζουμέρκα του Νομού Ιωαννίνων (Χουλιαράδες, κοντά στο Συρράκο).
Είμαι σίγουρος ότι θα είναι πολύ καλό διήμερο.
Να μήν το ξεχάσω. Προσφέρεται και για οικογένεια με πιτσιρίκια.
Νίκο εγώ έχω δύο. :b: :b:
____...____...___

Akis Santa Fe '09 2700cc V6
akis73
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2009 1:08 am
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Ελάτε να γνωριστούμε! 12-14 Μάρτη...

Δημοσίευσηαπό SANTAGR » Κυρ Ιαν 31, 2010 9:12 am

Τελικά πιει θα πάνε από το club smoke
'''SANTAGR''' (0000)
Εικόνα
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΎΩ V6-2700cc
Άβαταρ μέλους
SANTAGR
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:04 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο Διαδρομές-Οδοιπορικά-Προορισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης