οθονη 2din

οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό gianpanatha » Κυρ Σεπ 20, 2009 8:09 pm

παιδες απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτηχης κατοχος σαντα φε το παρελαβα επιτελους, μια εβδομαδα μονο εκανε αλλα μου φανηκε αιωνας.λοιπον οπως ειχα γραψει σε αλλο τοπικ δεν εχει ενσωματομενο ηχοσυστημα ,ειναι βενζινοκινητο μηχανικο κιβωτιο,και θελω να βαλω οθονη 2din, ειχα μερικες απαντησεις αποτα παιδια,αλλα ρε παιδια μου ειπαν, οτι ενω εχω βρει οθονη 2διν poy ειναι για το σαντα πρεπει λεει για να μπει να αλαξω τη προσοψη (εμενα εχει 2 θεσειs 1 din).yparxei τετοιο ανταλαχτικο εχει βαλει κανεις ποσο κοστιζει?υπαρχει αλλος τροπος?και κατι ασχετο τα λαστιχα που ειχε δεν ηταν hankook alla kati σε ιδιες διαστασεις αλα αλλη μαρκα uniroagial νομιζω,εχει παραλαβει κανεις με τετοια λαστιχα, ευχαριστω
gianpanatha
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 9:46 am

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό SRB » Κυρ Σεπ 20, 2009 8:27 pm

Καλοταξιδο,και με πολλα χλμ εκτος, για να γνωρισεις τις πραγματικες δυνατοτητες του θηριου!!
οσο για multimedia 2 din μπαινει αλλα με λιγη καλη προσπαθεια απο καλο μαστορα!!!!!!
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό mudman » Κυρ Σεπ 20, 2009 10:37 pm

SRB έγραψε:Καλοταξιδο,και με πολλα χλμ εκτος, για να γνωρισεις τις πραγματικες δυνατοτητες του θηριου!!
οσο για multimedia 2 din μπαινει αλλα με λιγη καλη προσπαθεια απο καλο μαστορα!!!!!!



Καλό θα ήταν να βρείς την Κονσόλα όσο καλος και να είναι ο μάστορας το μάτι παντα θα πάει στο κόψιμο
του ταμπλό και αν εχεις βρεί και OEM GPS (Ποιό είναι? ) τότε 90% θα σου εξέχει λίγο!!!!
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
mudman
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 11:56 pm
Τοποθεσία: Νεα Αρτακη (Ευβοια)

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό gianpanatha » Δευτ Σεπ 21, 2009 1:30 am

παιδια η οθονη που βρηκα ειναι αυτη http://www.gelisound.gr/Images/Products ... 354767.jpg νομιζω την εχουν βαλει απο δω μεσα,ας πει καπιος που την εχει βαλει αν ειναι ευχαριστημενος ,και αν ο φωτισμος της ειναι ιδιος με το υπολοιπο ταμπλο
gianpanatha
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 9:46 am

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Δευτ Σεπ 21, 2009 10:14 am

Ειναι ο ιδιος φωτισμος. Δεν υπαρχει προβλημα ουτε στην φυσα. Ειναι ωραιο οταν δουλευει!!!
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό DRATSA » Δευτ Σεπ 21, 2009 11:34 am

gianpanatha έγραψε:παιδες απο χθες ειμαι και εγω ενας ευτηχης κατοχος σαντα φε το παρελαβα επιτελους, μια εβδομαδα μονο εκανε αλλα μου φανηκε αιωνας.λοιπον οπως ειχα γραψει σε αλλο τοπικ δεν εχει ενσωματομενο ηχοσυστημα ,ειναι βενζινοκινητο μηχανικο κιβωτιο,και θελω να βαλω οθονη 2din, ειχα μερικες απαντησεις αποτα παιδια,αλλα ρε παιδια μου ειπαν, οτι ενω εχω βρει οθονη 2διν poy ειναι για το σαντα πρεπει λεει για να μπει να αλαξω τη προσοψη (εμενα εχει 2 θεσειs 1 din).yparxei τετοιο ανταλαχτικο εχει βαλει κανεις ποσο κοστιζει?υπαρχει αλλος τροπος?και κατι ασχετο τα λαστιχα που ειχε δεν ηταν hankook alla kati σε ιδιες διαστασεις αλα αλλη μαρκα uniroagial νομιζω,εχει παραλαβει κανεις με τετοια λαστιχα, ευχαριστω


εγω εχω βαλει απο 1din σε 2din δεν φαινετε καθολου η μετατροπη δεστο viewtopic.php?f=22&t=32&start=60 και στηλε το τηλεφωνο σου με πμ.
Δημήτρηs
Άβαταρ μέλους
DRATSA
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 3:15 pm

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό gianpanatha » Δευτ Σεπ 21, 2009 10:36 pm

φιλε δρατσα αυτο ακριβως θελω. και εγω 1din εχω και θελω να βαλω αυτην την οθονη αλλα σημερα που ρωτησα στην hyundai moy ειπαν οτι δεν υπαρχει ανταλαχτικο προσοψη για να μπει καλα η οθονη εσυ πως τα καταφερες, και την εβαλες?σε παρακαλω παρα πολυ το τηλεφωνο μου ειναι 6937754695 ειμαι ο γιαννης κανε μου μια κληση και σε περνω πισω εγω, να μου πεις λεπτομερειες γιατι εχω απελπιστει, σε ευχαριστω.
gianpanatha
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 9:46 am

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Τρί Σεπ 22, 2009 12:15 pm

ΔΡΑΤΣΑ έγραψε:εγω εχω βαλει απο 1din σε 2din δεν φαινετε καθολου η μετατροπη δεστο viewtopic.php?f=22&t=32&start=60


Γιαννη,δεν πας παλι καμμια βολτα σε αυτους που στο τοποθετησαν να τους πεις κανα δυο λογακια ((:::)) <::> ...Διοτι εχω την εντυπωση οτι ειναι ασχετοι και εκαναν τοποθετηση εντελως ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ.Διοτι η οθονη,οπως την βλεπω απο τη φωτο σου,ειναι λανθασμενα και εντελως προχειρα τοποθετημενη.Παραφωνια στην ομορφια του ταμπλο του Santa... {}
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό DRATSA » Τρί Σεπ 22, 2009 4:06 pm

mAthosantas έγραψε:
ΔΡΑΤΣΑ έγραψε:εγω εχω βαλει απο 1din σε 2din δεν φαινετε καθολου η μετατροπη δεστο viewtopic.php?f=22&t=32&start=60


Γιαννη,δεν πας παλι καμμια βολτα σε αυτους που στο τοποθετησαν να τους πεις κανα δυο λογακια ((:::)) <::> ...Διοτι εχω την εντυπωση οτι ειναι ασχετοι και εκαναν τοποθετηση εντελως ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ.Διοτι η οθονη,οπως την βλεπω απο τη φωτο σου,ειναι λανθασμενα και εντελως προχειρα τοποθετημενη.Παραφωνια στην ομορφια του ταμπλο του Santa... {}


ποιοι ειναι ασχετη και ερασητεχνηκη η δικια μου¨?
γιαννη εχεις δικιο και εγω ειχα ρωτηση και μου ειχαν πει το ιδιο εκτος αυτου εχουμε και διαφορα στα κουμπια ΤΟ αuto εχει 3 εμεις 4
Δημήτρηs
Άβαταρ μέλους
DRATSA
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 3:15 pm

Re: οθονη 2din

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τρί Σεπ 22, 2009 5:09 pm

απο το gelis sound την εχω βαλει εγω παρε με τηλ 6944585764 να σου πω λεπτομεριες και τι αλλο μπορεις να κανεις .και εμενα γιαννη με λενε. ;)
gianpanatha έγραψε:παιδια η οθονη που βρηκα ειναι αυτη http://www.gelisound.gr/Images/Products ... 354767.jpg νομιζω την εχουν βαλει απο δω μεσα,ας πει καπιος που την εχει βαλει αν ειναι ευχαριστημενος ,και αν ο φωτισμος της ειναι ιδιος με το υπολοιπο ταμπλο
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Ηχοσυστήματα – Ηλεκτρονικά (Συναγερμοί, ηχεία, CD/DVD, Εικόνα , GPS, anti-radar)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης