ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό gpg » Δευτ Σεπ 30, 2013 11:59 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ FORUM ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑΓΕ ΕΧΩ TO SANTAFE TO ΕΠΤΑΘΕΣΙΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ-ΣΕΙΡΙΑΚΟ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΤΟΥ 2010 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΒΟΣ ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΕΙ?ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΘΕΤΙΚΟ ΠΟΛΟ ΕΚΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΡΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ή ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
gpg
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 10:42 am

Re: ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό SRB » Τρί Οκτ 01, 2013 9:44 am

Υπολογισε μια καλη μπαταρια στα 100 ευρω, δεν χρειαζεται να την βγαζεις, αραια και που ας το βαζεις λιγο μπροστα!!
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό santagt » Τρί Οκτ 01, 2013 6:17 pm

Αν το κινεις μια φορα το μηνα ειναι καλυτερα να βγαζεις τον πολο ( προσοχη σε καποια αυτοκινητα οπως mercedes αν μεινει απο μπαταρια δεν παιρνουν μπροστα με καλωδια και πρεπει να φωναξεις μηχανικο ). Αν το βαζεις σε γκαραζ και η μπαταρια ειναι ΕΠΑΝΑΦΩΡΤΗΣΙΜΗ μπορεις να παρεις ενα αυτοματο φορτιστη ( το LIDL φερνει κατα καιρους με 20 ευρω ) και να τον συνδεσεις με τη μπαταρια . Απ' οτι ξερω οι μπαταριες των αυτοκινητων δεν πρεπει να ξεφωρτιζουν πολυ ( πχ.κατω απο 70% ) γιατι μετα χαλανε .
santagt
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 17, 2008 12:29 pm
Τοποθεσία: Ηρακλειο,Κρητη

Re: ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό gpg » Παρ Οκτ 11, 2013 1:01 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩΣΑ 90 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ MIA ΜΠΑΤΑΡΙΑ MOBILE ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο MHXANIKOS ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙΡΟ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΝΕΙ.HYUNDAI ΑΛΕΚΟΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΧΑΣΙΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΑΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ SERVICE.
gpg
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 10:42 am


Επιστροφή στο Ηχοσυστήματα – Ηλεκτρονικά (Συναγερμοί, ηχεία, CD/DVD, Εικόνα , GPS, anti-radar)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης