Αεροτομη santa fe 2007

Re: Αεροτομη santa fe 2007

Δημοσίευσηαπό SRB » Δευτ Ιουν 27, 2011 12:18 pm

Τι αλλο εμεινε???? Να αλλαξει χρωμα στο αυτοκινητο!!! Αυτο το ασημι δεν του παει καθολου!!!! "")( "")( "")(
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Αεροτομη santa fe 2007

Δημοσίευσηαπό Giannis67 » Δευτ Ιουν 27, 2011 4:49 pm

Να βρούμε κανένα μέλος που να ειναι ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗΣ γιά να αλάζουμε καί χρώμα οποτε θέλουμε ( ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ RAV CLUB ) δέν μάς χαλάει....!!! (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) :f: :f: SRB... ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... ΦΟΥΞΙΑ (tongue) (tongue) (tongue)
Giannis67
Άβαταρ μέλους
Giannis67
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 12:48 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Re: Αεροτομη santa fe 2007

Δημοσίευσηαπό Bordo » Δευτ Ιουν 27, 2011 5:15 pm

ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!! (ok) (ok)
GIORGIO D. έγραψε:
Giannis67 έγραψε:Από σήμερα ειμαι καί εγώ κάτοχος μιάς αεροτομής για το ΘΗΡΙΟ ΜΟΥ... (yahoo) (yahoo) (yahoo) Θά ηθελα νά ευχαριστήσω τό κατάστημα.... BORDOGIORGIO LPG γιά τήν αψογη εγκατάσταση καί την φιλική συμπεριφορά καί προπάντων γιά την ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ . Σας :)) :)) :)) :)) :)) :)) ( ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΧΩΡΟ ΥΠΟΔΟΧΗΣ , ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΟΜΠΡΕΛΑ, ΚΑΦΕ , ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ.. ΣΥΚΑΛΑΚΗ ) Καί το πιο σπουδαίο........ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ ΤΣΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ :f: :f: :f: thewave thewave .......... BORDOGIORGIO LPG Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**)

ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΤΡΥΠΑΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ... ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΩΝΩ 50 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ.... ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!! Α!!! ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΜΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΔΩΡΕΑΝ!!! (yahoo) (yahoo) (yahoo) (smdance) (smdance) (smdance)
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εσωτερικής - Εξωτερικής Εμφάνισης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες