ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό Kyriakos » Παρ Ιουν 18, 2010 12:09 am

Καλοτάξιδος...

Τί θα κοτσάρεις?
Άβαταρ μέλους
Kyriakos
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Τρί Δεκ 30, 2008 5:58 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό pantazis » Παρ Ιουν 18, 2010 8:27 am

φουσκωτο!!
Η κρητη με τις παραλιες το χρειαζεται.......
thewave thewave thewave
KOSTAS IRAKLIO CRETE
SANTA FE CLUB
Άβαταρ μέλους
pantazis
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 1:58 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό reniakar » Παρ Ιουν 18, 2010 10:29 am

Τον δηλωσες στο υπουργειο για να εισαι νομιμος?
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό pantazis » Παρ Ιουν 18, 2010 11:20 am

οχι γιατι θα πρεπε...!!!????
να δηλωσω τη?? τον κοτσαδορο???

<<::::>> <<::::>> <<::::>>
KOSTAS IRAKLIO CRETE
SANTA FE CLUB
Άβαταρ μέλους
pantazis
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 1:58 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό reniakar » Παρ Ιουν 18, 2010 11:28 am

Δεν χανεις τιποτα να ρωτησεις γιατι για το τρειλερ-μπαγκαζιερα-τροχοσπιτο χρειαζεται οπωσδηποτε αδεια ρυμουλκησης.Αν θες εχω καταλογο με τα απαιτουμενα δικαιολογητικα.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό pantazis » Παρ Ιουν 18, 2010 1:05 pm

ναι θα ηθελα ευχαριστω!
δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτο, αλλα ας ημαστε για ολα νομιμοι αν και αν θελουν να σε γραψουν παντα βρισκουν τα στρουμφ....... (()0) (()0)
KOSTAS IRAKLIO CRETE
SANTA FE CLUB
Άβαταρ μέλους
pantazis
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 1:58 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό SRB » Παρ Ιουν 18, 2010 7:11 pm

Κώστα και ασφαλιστικά δεν καλυπτεσαι!!!!! Προσεξετο!!!! ;)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό reniakar » Τρί Ιουν 22, 2010 11:12 am

Ακριβως εγω μολις τον εβαλα τον δηλωσα και στην ασφαλιστικη.Επειδη αυτη τη βδμαδα εχω αδεια απο Δευτερα θα σου ποσταρω ολα τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να μπορεσεις να τον δηλωσεις.
Γ Ι Α Ν Ν Η Σ
Άβαταρ μέλους
reniakar
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 12, 2009 11:22 am

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό sakis_to » Δευτ Αύγ 16, 2010 10:46 am

Παίδες καλημέρα.Ημέρα Σάββατο και μην έχοντας κάτι να κάνω ξεκινάω απο Τριπολη -Αθήνα για βολτούλα.Περνώντας την Ελευσίνα βλέπω την εταιρία 4χ4 gianso στα αριστερά μου και λέω δεν βάζω εκέινο τον κοτσαδόρο μιας και είμαι εκεί.Βασικά τον χρειάζομαι για τρειλερ μηχανής καθώς και για την βάση για το σκυλί.Φαινόταν γερή κατασκευή και αποσπώμενος.410 euro χωρίς κόστος εγκατάστασης και φπα.Α ρε πείνα που έχει πέσει...Το βάζουμε το αμαξι στην μπάρα και το κοιτάζανε όπως οι αγελάδες τα τρένα.... (thumbs) .Ωχ λέω τα πιάσαμε τα λεφτά μας .Να μην μακρυγορώ η εταιρία αυτή δεν ανέλαβε την τοποθέτηση για το λόγο οτι επρεπε να κοπούν πολλές βάσεις στον προφυλαχτηρα καθώς και τα καλώδια για το parktronic και...........Ευτυχώς το παραδέχτηκαν και δεν ξεκίνησαν τις μοντιφες.Βέβαια δεν έφυγα με άδεια χέρια.Έβαλα pull bar,πλαινα σκαλοπάτια,ανεμοθραύστες και deflector στο καπο..Θα έβαζα και άλλα πραγματάκια αλλά δεν μου έφτασαν τα λεφτά..... (yahoo)
Στην αντιπροσωπεία που ρώτησα θέλουν 290euro για απλο κοτσαδόρο (μόνιμο)+ 100 euro εγκατάσταση.Έχει κανεις καμιά ιδέα τι να κάνω ?Να τον πάρω απο αντιπροσωπεία ή να κοιτάξω και αλλόυ?.Βασικά με τρόμαξε λίγο το κόψε ράψε που μου είπε ο άλλος και σκέφτομαι να το πάω στην αντιπροσωπεία για να ειμαι καλυμένος και σε τυχον ζημιά..
Άβαταρ μέλους
sakis_to
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2009 12:21 pm
Τοποθεσία: Αρκαδία-Τρίπολη

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΟΤΣΑΔΟΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό SRB » Δευτ Αύγ 16, 2010 12:35 pm

sakis_to έγραψε:Παίδες καλημέρα.Ημέρα Σάββατο και μην έχοντας κάτι να κάνω ξεκινάω απο Τριπολη -Αθήνα για βολτούλα.Περνώντας την Ελευσίνα βλέπω την εταιρία 4χ4 gianso στα αριστερά μου και λέω δεν βάζω εκέινο τον κοτσαδόρο μιας και είμαι εκεί.Βασικά τον χρειάζομαι για τρειλερ μηχανής καθώς και για την βάση για το σκυλί.Φαινόταν γερή κατασκευή και αποσπώμενος.410 euro χωρίς κόστος εγκατάστασης και φπα.Α ρε πείνα που έχει πέσει...Το βάζουμε το αμαξι στην μπάρα και το κοιτάζανε όπως οι αγελάδες τα τρένα.... (thumbs) .Ωχ λέω τα πιάσαμε τα λεφτά μας .Να μην μακρυγορώ η εταιρία αυτή δεν ανέλαβε την τοποθέτηση για το λόγο οτι επρεπε να κοπούν πολλές βάσεις στον προφυλαχτηρα καθώς και τα καλώδια για το parktronic και...........Ευτυχώς το παραδέχτηκαν και δεν ξεκίνησαν τις μοντιφες.Βέβαια δεν έφυγα με άδεια χέρια.Έβαλα pull bar,πλαινα σκαλοπάτια,ανεμοθραύστες και deflector στο καπο..Θα έβαζα και άλλα πραγματάκια αλλά δεν μου έφτασαν τα λεφτά..... (yahoo)
Στην αντιπροσωπεία που ρώτησα θέλουν 290euro για απλο κοτσαδόρο (μόνιμο)+ 100 euro εγκατάσταση.Έχει κανεις καμιά ιδέα τι να κάνω ?Να τον πάρω απο αντιπροσωπεία ή να κοιτάξω και αλλόυ?.Βασικά με τρόμαξε λίγο το κόψε ράψε που μου είπε ο άλλος και σκέφτομαι να το πάω στην αντιπροσωπεία για να ειμαι καλυμένος και σε τυχον ζημιά..

theloyme foto apo to amaksi oposdipote!!! ta orea einai na ta moirazomaste!!! NOMIZO?????????? (ok) (ok)
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εσωτερικής - Εξωτερικής Εμφάνισης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης