Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τετ Φεβ 02, 2011 1:33 am

δεν πρεπει να ειναι δυσκολο φευγουν οι λασποτηρες απο τους εμπροσθιους τροχους και το κατω πλαστικο φιλετο στα πλαινα του αυτοκινητου ,επειτα μπαινουν τα σκαλοπατια και βιδονοντε στις υπαρχων τρυπες,γιαννη θες να παρω τηλ να το κανονισω?να τα βαλεις σε 2 ωρες? smoke αμα ειναι πες μου !!!! smoke
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Giannis67 » Τετ Φεβ 02, 2011 9:51 am

Γιαννη ετσι θα γινει μαλλον ,αλλα θα σου πω πια μερα θα ειναι για να εχω λιγο χρονο κενο στο μαγαζι για να φυγω νωριτερα. (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) :))
Giannis67
Άβαταρ μέλους
Giannis67
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 12:48 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Giannis67 » Τετ Φεβ 02, 2011 1:15 pm

Γιαννη ( B O R D O ) ακομα δεν τα εχω χασει τα μυαλα μου. Για ωρες γραφω και οχι για ημερες .Μαλλον εισαι ερωτευμενος <(())> με τον ( S R B ) <(())> <(())> εεεεε...... με την γυναικα σου ηθελα να πω.!! (yahoo) (thumbs) (yahoo) (thumbs) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue)
Giannis67
Άβαταρ μέλους
Giannis67
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 12:48 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό SRB » Τετ Φεβ 02, 2011 2:29 pm

Giannis67 έγραψε:Γιαννη ( B O R D O ) ακομα δεν τα εχω χασει τα μυαλα μου. Για ωρες γραφω και οχι για ημερες .Μαλλον εισαι ερωτευμενος <(())> με τον ( S R B ) <(())> <(())> εεεεε...... με την γυναικα σου ηθελα να πω.!! (yahoo) (thumbs) (yahoo) (thumbs) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue)

Εγω με αρκουδες δεν ερωτευομαι!!!! ::)))))) ::))))))
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Giannis67 » Τετ Φεβ 02, 2011 4:34 pm

Αμα ειναι ΠΟΛΙΚΗ αρκουδα ?? <(())> Αλλαζει τοτε πιστευω το πραγμα...!!! (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) (thumbs) "")( "")( "")(
Giannis67
Άβαταρ μέλους
Giannis67
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 12:48 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τετ Φεβ 02, 2011 6:42 pm

srb πρεπει στο σχολειο τα παιδια να σε φωναζανε σπασικλα nerd φυτο κτλ !!!πρεπει να σου κανω μια ψυχολογικη αναβαθμηση της λιμπιντο σου σε μεγαλο βαθμο εξιδανικευσης, ::)))))) ::)))))) οσο για σενα γιαννη 67 τα σκαλοπατια θα στα φορεσω εγω !!!τοποθετηση φανταστικη :d: θα ειναι το μοναδικο σανταφε οπου τα σκαλοπατια θα ειναι και μπαρες οροφης!! (())) εχθες το βραδυ που το διαβασα ημουνα πολυ κουρασμενος φαινετε (---) (smdance)
SRB έγραψε:
Giannis67 έγραψε:Γιαννη ( B O R D O ) ακομα δεν τα εχω χασει τα μυαλα μου. Για ωρες γραφω και οχι για ημερες .Μαλλον εισαι ερωτευμενος <(())> με τον ( S R B ) <(())> <(())> εεεεε...... με την γυναικα σου ηθελα να πω.!! (yahoo) (thumbs) (yahoo) (thumbs) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue) (tongue)

Εγω με αρκουδες δεν ερωτευομαι!!!! ::)))))) ::))))))
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τετ Φεβ 02, 2011 6:45 pm

smoke
Giannis67 έγραψε:Γιαννηδες ( B O R D O , S R B ) τα σκαλοπατια τις μαμας που εχετε βαλει ξερετε αν ειναι ευκολα στην τοποθετηση? Μπορω να τα βαλω και μονος μου? Γιατι θελουν 2 μερες με 3 το αυτοκινητο εκει , και ειναι λιγο δυσκολο να το αφησω λογω δουλειας. :)) thewave
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Giannis67 » Πέμ Φεβ 03, 2011 12:45 am

Καλα σε λεει ο SRB παραπλανητικος B O R D O ...!!! Αυτο λεγετε πλαστογραφηση και διωκετε ποινικα...!!1 Στο δικαστηριο θα εχω μαρτυρα τον S R B Την ΕΒΑΨΕΣ....!!! ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ.... ΚΑΙ ΤΟ SANTA FE Θα βαρας.. [][] :))) :))) :))) :))) :))) :))) "")( "")( "")( "")( "")(
Giannis67
Άβαταρ μέλους
Giannis67
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 12:48 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Re: Σκαλοπατια SANTA FE 2007

Δημοσίευσηαπό Bordo » Πέμ Φεβ 03, 2011 1:04 am

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa smoke
Giannis67 έγραψε:Καλα σε λεει ο SRB παραπλανητικος B O R D O ...!!! Αυτο λεγετε πλαστογραφηση και διωκετε ποινικα...!!1 Στο δικαστηριο θα εχω μαρτυρα τον S R B Την ΕΒΑΨΕΣ....!!! ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ.... ΚΑΙ ΤΟ SANTA FE Θα βαρας.. [][] :))) :))) :))) :))) :))) :))) "")( "")( "")( "")( "")(
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εσωτερικής - Εξωτερικής Εμφάνισης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης