Μηχανική βελτίωση...

Μάθετε περισσότερα για το Santa Fe σας!!! Πώς μπορούμε να το κάνουμε καλύτερο?

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τρί Απρ 27, 2010 1:23 am

ελα παρτω αλλα πηγενε μεχρι την λευκαδα εχω κατι πραγματα να τα δωσεις στην θεια μου smoke
Santa έγραψε:Δώσ μου το ρε Γιάννη να το πάω μέχρι την Αμφιλοχία την αλλη εβδομάδα να σου μαζέψω κανένα χιλιόμετρο.....
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό cordito » Τρί Απρ 27, 2010 3:04 am

Ναι αλλά να του δείξεις πως θα κουμπώσει και το 1ο reductor, όταν φτάσει τα 500 χλμ
και μετά να γυρίσει μέσω Θεσσαλονίκης για να κάνει και τα άλλα 500, να κουμπώσει
και το 2ο reductor. ::)))))) ::)))))) ::)))))) ::))))))
Αφού θα την κάνει που θα την κάνει την εξυπηρέτηση μην την κάνει μισή!!

Α !! την βενζίνη ποιός θα την πληρώσει;;;; ::)))))) ::))))))
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
cordito
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2010 4:39 pm
Τοποθεσία: Νεράντζα, Κορινθίας

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Santa » Τρί Απρ 27, 2010 2:23 pm

cordito έγραψε:Α !! την βενζίνη ποιός θα την πληρώσει;;;; ::)))))) ::))))))


Η βενζίνη και τα διόδια δεν ειναι το πρόβλημα θα το πληρώσει η ΤΕΡΝΑ - ΙΟΝΙΑ ΟΔΟΣ.....
(popcorn) (popcorn)
Άβαταρ μέλους
Santa
Site Administrator
Site Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 1267
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2007 10:57 pm
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τετ Απρ 28, 2010 12:06 am

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!! (smdance) (smdance) (smdance)
Santa έγραψε:
cordito έγραψε:Α !! την βενζίνη ποιός θα την πληρώσει;;;; ::)))))) ::))))))


Η βενζίνη και τα διόδια δεν ειναι το πρόβλημα θα το πληρώσει η ΤΕΡΝΑ - ΙΟΝΙΑ ΟΔΟΣ.....
(popcorn) (popcorn)
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Bordo » Παρ Ιουν 04, 2010 8:12 pm

τελικα οποτε περνω το σαντα μου μου ανεβαινει η διαθεση .χαιδευεις λιγο το γκαζι και χωρις να ακους τον κινητηρα να μουγκριζει ανοιγει σαν να ειναι κατηφορα .η καταναλωση ειναι κολλημενη στα 13,5 μεσα στην αθηνα .Εκει που καταλαβα οτι εχει μεγαλη διαφορα με το TURBO POWER ειναι οταν φορτωνω το αμαξι με οικογενεια καροτσια ποδηλατα τσαντες αποσκευες κτλ ,εκει το αμαξι τραβαει σαν να ειμαι μονος μου μεσα ,την αποδωση στο γκαζι την καταλαβε ακομα και η γυναικα μου! smoke τελικα πρεπει να εχεις υπομονη .εγω δυστηχως δεν ειχα με αποτελεσμα να απογοητευτω αλλα μετα πηγα με του κατασκευαστη τα λογια by the book και ολα καλα δουλευει εξερετικα . bravo
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Stefanos » Τετ Φεβ 16, 2011 8:44 pm

kalispera eimai kainourios kai exw mia megalh aporia...exw to santa fe 2.7v6 me aytomato kivwtio kai thelw na balw barelaki bmc to megalo gia v6 aksizei?h kalytera ekeino ths k n pou koumponei sto mama
Stefanos
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 12:21 pm

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τετ Φεβ 16, 2011 10:37 pm

στεφανε καλως ηρθες στην παρεα μας τοβαρελακι της bmc ειναι καλο τοειχα βαλει στο alfa 156 stilo ibiza κ;ιγενικα σε ολατα αμαξια που ειχα δουλευεαψογακαι μεκαλη αποδωση ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩς στο santafe δενμπενει (badmood)οποτε εβαλα bmcπανελ αντι της μαμας το φιλτρο smoke
Stefanos έγραψε:kalispera eimai kainourios kai exw mia megalh aporia...exw to santa fe 2.7v6 me aytomato kivwtio kai thelw na balw barelaki bmc to megalo gia v6 aksizei?h kalytera ekeino ths k n pou koumponei sto mama
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Stefanos » Πέμ Φεβ 17, 2011 1:22 am

Bordo έγραψε:ενας ενας παιδια γιατι θα συγκαουμε ::)))))) χωρις πλακα οτι θελετε τηλ 6944585764 γιαννης smoke
SRB έγραψε:Στείλε μήνυμα στον Bordo. Έχει πάρει καλή τιμή για το club!!!!

douleia kanei sto aytomato h oxi?
Stefanos
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 12:21 pm

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Stefanos » Πέμ Φεβ 17, 2011 1:27 am

Bordo έγραψε:στεφανε καλως ηρθες στην παρεα μας τοβαρελακι της bmc ειναι καλο τοειχα βαλει στο alfa 156 stilo ibiza κ;ιγενικα σε ολατα αμαξια που ειχα δουλευεαψογακαι μεκαλη αποδωση ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩς στο santafe δενμπενει (badmood)οποτε εβαλα bmcπανελ αντι της μαμας το φιλτρο smoke
Stefanos έγραψε:kalispera eimai kainourios kai exw mia megalh aporia...exw to santa fe 2.7v6 me aytomato kivwtio kai thelw na balw barelaki bmc to megalo gia v6 aksizei?h kalytera ekeino ths k n pou koumponei sto mama
eyxaristw poly kalws sas vrika
mou eipan oti bgazei ena megalytero gia v6/v8 kai oti tha kanei douleia isxyei?to eida kai sto site ths bmc me ayto ton kwdiko ACCDA100-150
Stefanos
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 12:21 pm

Re: Μηχανική βελτίωση...

Δημοσίευσηαπό Bordo » Παρ Φεβ 18, 2011 5:46 pm

στεφανε δεν υπαρχει ανταπτορας που κουμπωνει ο αισθητηρας του αερα ,απο την αλλη επειδη τα ξυλωσα ολα με τον αντιπροσωπο της bmc ειναι πολη δυσκολο να μπει γιατι δεν υπαρχει χωρος ειναι περιορισμενος και μετα σκεφτομουνα για σκουπα με φιλτρο αλλα και παλι υπαρχει προβλημα με τον αισθητηρα μονο πανελ και φιλτροχοανη μπαινει αλλα με την φιλτροχοανη θα τραβας ζεστο αερα και θα πεσει η αποδωση μονο το πανελ καθετε ακριβος με σαφος καλητερη λειτουργια απο το μαμα φιλτρο!!
Stefanos έγραψε:
Bordo έγραψε:στεφανε καλως ηρθες στην παρεα μας τοβαρελακι της bmc ειναι καλο τοειχα βαλει στο alfa 156 stilo ibiza κ;ιγενικα σε ολατα αμαξια που ειχα δουλευεαψογακαι μεκαλη αποδωση ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩς στο santafe δενμπενει (badmood)οποτε εβαλα bmcπανελ αντι της μαμας το φιλτρο smoke
Stefanos έγραψε:kalispera eimai kainourios kai exw mia megalh aporia...exw to santa fe 2.7v6 me aytomato kivwtio kai thelw na balw barelaki bmc to megalo gia v6 aksizei?h kalytera ekeino ths k n pou koumponei sto mama
eyxaristw poly kalws sas vrika
mou eipan oti bgazei ena megalytero gia v6/v8 kai oti tha kanei douleia isxyei?to eida kai sto site ths bmc me ayto ton kwdiko ACCDA100-150
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μηχανικά - Βελτιώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες