Περιπέτειες εκτός δρόμου με τα Santa fe!

Οτιδήποτε σας απασχολεί ή θέλετε να μάθετε για το Santa Fe (εκτός τεχνικών θεμάτων).

Re: Περιπέτειες εκτός δρόμου με τα Santa fe!

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Σάβ Οκτ 23, 2010 6:07 pm

Κυριακο,για φασσες ειχες παει ,η για αγριογουρουνα?μπραβοωραια διαδρομη,μια αναλογη ειχα εγω σημερα,σε ορεινη ναυπακτια για φασσες,αλλα με πολυ περισσοτερη λασπη και πολλα νεροφαγωματα,αλλα ημουν μονος μεσα στο θηριο,και ετσι ποιος να τραβηξει cam?αλλη φορα,μαλλον σε κανα δυο μερες που θα παω παλι.... bravo bravo
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Περιπέτειες εκτός δρόμου με τα Santa fe!

Δημοσίευσηαπό Kyriakos » Σάβ Οκτ 23, 2010 9:42 pm

NIKOS έγραψε:Κυριακο,για φασσες ειχες παει ,η για αγριογουρουνα?μπραβοωραια διαδρομη,μια αναλογη ειχα εγω σημερα,σε ορεινη ναυπακτια για φασσες,αλλα με πολυ περισσοτερη λασπη και πολλα νεροφαγωματα,αλλα ημουν μονος μεσα στο θηριο,και ετσι ποιος να τραβηξει cam?αλλη φορα,μαλλον σε κανα δυο μερες που θα παω παλι.... bravo bravo


Για βόλτα πήγα, μόνος μου. Πήρα από το ebay βεντούζα με βίδα για κάμερες (κοντά 10 ευρώ) και την στερέωσα στο ταμπλό.
Άβαταρ μέλους
Kyriakos
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Τρί Δεκ 30, 2008 5:58 pm

Re: Περιπέτειες εκτός δρόμου με τα Santa fe!

Δημοσίευσηαπό nta-stfe » Τετ Οκτ 27, 2010 11:05 pm

Ευχαριστώ τον αγαπητό συνάδελφο SRB,αλλά πως κατεβάζω το βίντεο που έχω στην βιντεοκάμερα (αφού βέβαια το μεταφέρω στον Η/Υ) στο youtube; (thumbs)
nta-stfe
Ενεργός
Ενεργός
 
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Κυρ Απρ 13, 2008 3:50 pm

Re: Περιπέτειες εκτός δρόμου με τα Santa fe!

Δημοσίευσηαπό SRB » Πέμ Οκτ 28, 2010 8:45 am

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Μαλιστα!!!!!!! Εδω ειναι μια αλλη ιστορια!!! Πρεπει να ανοιξεις λογαριασμο στο Youtube, να ανεβασεις το βιντεο, και μετα αυτα που σου ειπα!! Αν ειναι δυσκολο, βαλε καμμια φωτο αν εχεις!!! ;) :-D ;) :-D
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικά Θέματα για Santa Fe

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης