Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Οτιδήποτε σας απασχολεί ή θέλετε να μάθετε για το Santa Fe (εκτός τεχνικών θεμάτων).

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Παρ Μαρ 19, 2010 1:21 pm

Υπαρχει μια περιπτωση για το δικο μου. Αυγουστος 2008. Εγω δεν λεω τιποτα για το αμαξι. Ας πουν τα παιδια που το εχουν δει απο κοντα για το πως το εχω (Νικος,Παναγιωτης,BORDO,SUPER B,SANTAGR,DIM κ.τ.λ.π) (0000)
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ostvarivanje » Παρ Μαρ 19, 2010 3:42 pm

NIKOS έγραψε:Ανδρεα καλημερα σου.Δεν γνωριζω κατι για τα νεα τελη,παντως πρεπει ν'αλλαξουν γιατι δεν ειναι σιγουρα δικαια η καταβολη τους,δεν μπορει να μας εξισωνει με πορσε,φερραρι,βολβο,κ,λ,π, οχηματα,οσο για το σορεντο,ωραιο εργαλειο,αλλα πιο off στην οψη,αλλα και μεσα στο σαλονι,προσωπικα μου αρεσει το σαντα,εξ'αλλου δεν ηθελα κατι για πιο off καταστασεις,για εκει που θελω με βγαζει ανετα και το σαντα,και ειναι πιο μουρατο ...

Καλημέρα Νίκο και σε σένα (αν και τώρα είναι για καλό μεσημέρι). :) Ούτε εγώ γνωρίζω για τα νέα τέλη, απλά κάτι είχα ακούσει κατά το Φεβρουάριο από κάποιο τύπο. Τέλος πάντων.
Όσο για το Sorento και το Santa Fe, αυτά που έγραψα, μάλλον δεν τα εξήγησα καλά. Δεν ενδιαφέρομαι καθόλου για το Sorento. Απλά, επειδή μου είναι πιο οικείο (γιατί έχω δει πολλά στο δρόμο), μου φαίνεται πιο συμμαζεμένο σαν όγκος απ' ό,τι το Santa Fe, που δεν έχω δει και πάρα πολλά (μιλάμε στο δρόμο, όχι σε φωτογραφίες κλπ.). Το Santa Fe εγώ θέλω να πάρω, αρκεί να το βρω.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Υπαρχει μια περιπτωση για το δικο μου. Αυγουστος 2008. Εγω δεν λεω τιποτα για το αμαξι. Ας πουν τα παιδια που το εχουν δει απο κοντα για το πως το εχω (Νικος,Παναγιωτης,BORDO,SUPER B,SANTAGR,DIM κ.τ.λ.π)

Όταν λες ότι υπάρχει μια περίπτωση, δεν έχεις αποφασίσει στα σίγουρα να το δώσεις, ε; Οκ, να πουν τα παιδιά την άποψή τους, αλλά αν έχεις χρόνο και θες, πες μου και εσύ τη δική σου. Μιλάμε για πετρελαίου; Θα ψάξω μήπως το έχεις καμία φωτογραφία να το δω λίγο.
Ανδρέας Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ostvarivanje
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 2:52 am
Τοποθεσία: Γρεβενά

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό NIKOS » Παρ Μαρ 19, 2010 4:19 pm

Ανδρεα του δημητρη πετρελαιο ειναι,τωρα αν θα το δωσει,ενα σου λεω μη το αφησεις να το παρει καποιος αλλος,παρτο με χιλια.. :f: :f: μπλε χρωμα με,με,με,και τι δεν εχει....ΠΑΡΤΟ...
Νίκος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NIKOS
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 666
Εγγραφή: Τρί Φεβ 19, 2008 4:49 pm

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ostvarivanje » Παρ Μαρ 19, 2010 4:35 pm

Σε ευχαριστώ Νίκο. Ας το αποφασίσει αν θα το δώσει και να δούμε τι γίνεται. Βασικά, εγώ μάλλον θα είμαι το Πάσχα στο Ναύπλιο, να ξεφύγω λίγο, γιατί η τελευταία χρονιά ήταν πολύ δύσκολη για μένα. Οπότε, αν προκύψει, βλέπουμε.
Εσύ το έχεις δει ε; Αν θες, πες δυο λόγια για το αυτοκίνητο.
Ανδρέας Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ostvarivanje
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 2:52 am
Τοποθεσία: Γρεβενά

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Παρ Μαρ 19, 2010 7:12 pm

Ανδρεα καλησπερα.Πετρελαιο ειναι περιπου 27000 χιλ. Απο εξοπλισμο τη να σου πω και τη να σου γραψω. Τα τελευταια καλουδια που εβαλα και δεν εχουν καλα καλα 3 μηνες ειναι τα λαστιχα Michelin, DVD,9αρες οθονες,και καμερα οπισθοπορειας. Υπαρχουν και φωτο μεσα αν θες να δεις.
Τωρα για το αν το πουλαω δεν το εχω βαλει με το μεσα μυαλο.Παντως αν το εδινα κατω απο 26000 χιλ θα ηταν κριμα. :cry:
Αν νομιζεις οτι σε ενδιαφερει παρε τηλ. 2610-642592 (0000)
ΥΓ. Αυτα τα γραφω χωρις να τα ξερει η γυναικα (kats)) (kats))
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό cordito » Παρ Μαρ 19, 2010 7:30 pm

27000 χλμ, μόνο; Το αμάξι δεν το έχω δει, αλλά τα χιλ που έχει κάνει είναι
σχεδόν τίποτα. Και αν κρίνω από αυτά που έχω δει σε φωτό και έχω διαβάσει
εδώ, το αμάξι πρέπει να είναι πένα!!
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
cordito
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2010 4:39 pm
Τοποθεσία: Νεράντζα, Κορινθίας

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ostvarivanje » Παρ Μαρ 19, 2010 7:40 pm

Καλησπέρα Δημήτρη. Θα ξεκινήσω το μήνυμα από το υστερόγραφό σου. Τελικά, αν το πάρω εγώ, ελπίζω να μη φάω το ξύλο εγώ από τη γυναίκα σου :)
Πριν λίγο είδα και τα δύο σου βιντεάκια από το Παναιτωλικό. Πολύ καλός!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου.
Όσο για την πώληση του αυτοκινήτου σου, οκ, εγώ θέλω να πάρω ένα santa fe (δεν ξέρω αν θα είναι το δικό σου ή κάποιο άλλο), αλλά μήπως να το σκεφτόσουν ακόμα μία φορά; Σίγουρα δε με αφορά, ελπίζω να μην το παρεξηγήσεις. Το αναφέρω εντελώς φιλικά, μιας και δεν είμαι άνθρωπος που τον ενδιαφέρει μόνο το συμφέρον του, αδιαφορώντας για οτιδήποτε άλλο.
Λίγο αργότερα θα σε πάρω ένα τηλέφωνο, τουλάχιστον για μία γνωριμία αν όχι για μια... μελλοντική συναλλαγή. :)
Και κάτι τελευταίο. Τις φωτογραφίες γιατί δεν μπορώ να τις δω, και μου βγάζει αυτό με την ντομάτα;
Ανδρέας Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ostvarivanje
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 2:52 am
Τοποθεσία: Γρεβενά

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Παρ Μαρ 19, 2010 9:23 pm

Ανδρεα για κοιτα αυτο viewtopic.php?f=22&t=596&start=110
Δημήτρης
Εικόνα


Δεν ηξερα οτι φοραμε κινητηρα -Mercedes-
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έμπειρος
Έμπειρος
 
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 11:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό ostvarivanje » Παρ Μαρ 19, 2010 10:08 pm

Ευχαριστώ Δημήτρη, θα το κοιτάξω όταν θα πάω στο σπίτι, γιατί τώρα είμαι από το κινητό και τι φωτογραφίες να δεις στην οθόνη του κινητού.
Ανδρέας Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ostvarivanje
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2010 2:52 am
Τοποθεσία: Γρεβενά

Re: Ερωτήσεις για Santa Fe 2.2 (Diesel)

Δημοσίευσηαπό patrinopaido » Σάβ Μαρ 20, 2010 12:44 am

ostvarivanje έγραψε:Λίγο αργότερα θα σε πάρω ένα τηλέφωνο, τουλάχιστον για μία γνωριμία αν όχι για μια... μελλοντική συναλλαγή. :)


Αν και με στανεχωρησε ο Δημητρης οταν ειδα οτι πουλαει το θηριο,συγχωρειται ομως εαν και εφοσον ειναι οι λογοι που το δινει σεβαστοι περα για περα.Ενα θα πω εαν μπορω να βοηθησω καπως...Ειτε παρεις ειτε οχι το Θηριο του Δημητρη,εχουμε κανει μαζι με τον κυριο τα πιο πολλα του χιλιομετρα.Και τωρα και παλιοτερα μαζι και με το δικο μου θηριο....Σε τι κατασταση ειναι;Ειτε κλεισεις τα ματια και το παρεις,ειτε το ψαξεις σε καθε μα καθε μαστορα και συνεργειο που επιθυμεις...ολοι θα καταληγουν σε μια κουβεντα"ΠΑΡΤΟ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ"...Το θηριο αξιζει και ειναι Α-Σ-Τ-Ε-Ρ-Ι τοσο μηχανικα οσο και απο εξοπλισμο ΠΛΗΡΕΣΤΑΤΟ!Αλλωστε για κατι που μου τη δινει εντελως ωρες ωρες αυτος ο ανθρωπος ειναι γιατι ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ψειρας...αλλά καλα κανει γιατι ετσι θεωρω οτι εξασφαλιζεις την αριστη κατασταση ενος οχηματος!!!
Προσωπικες αποψεις σου εκθετω και δεν θελω να σε πεισω για τιποτα.Απλά και ομορφα!

Αυτοκινητα θα βρεις και εδω μεσα και αλλου.Απλα κοιτα τις "ευκαιριες" μηπως πεσεις σε καμμια αμαρτια και μετα αποφασισε εσυ για αυτο που θελεις. Οπως και να εχει,καλως ηρθες στο Φορουμ και με το καλο η αγορα του θηριου σου. (0000)
Kώστας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
patrinopaido
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2466
Εγγραφή: Τρί Μαρ 25, 2008 4:07 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικά Θέματα για Santa Fe

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης