ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Οτιδήποτε σας απασχολεί ή θέλετε να μάθετε για το Santa Fe (εκτός τεχνικών θεμάτων).

ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό gpg » Παρ Ιουν 08, 2012 10:23 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ SANTAFE ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΝΤΕΛΟ 12/2009 ΕΠΤΑΘΕΣΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΠΟΝΤΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΠΟΓΙΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΣΧΗΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ CHIPSAWAY ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?
gpg
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 10:42 am

Re: ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό kosmas » Σάβ Ιουν 09, 2012 5:32 pm

Στο δικό μου (ασημί) μια βαθιά γρατζουνιά και κάποιες μικρότερες κοντά της στο πάνω μέρως του μπροστινού φτερού τις εξαφάνισαν (chipaway-80 ευρώ)
Πάντως είδα πρόσφατα να βγάζουν και εκπτωτικά κουπόνια που σημαίνει ότι κάνουν καλύτερες τιμές
kosmas
Νέος
Νέος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 07, 2009 11:37 pm
Τοποθεσία: Σαρωνίδα Αττικής

Re: ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό SRB » Δευτ Ιουν 11, 2012 8:19 am

Τοπικη βαφη, κι ολα καλα!! Τωρα 80 ειναι πολλα, εχω ειχα κανει με 50 το σημαδι στο PAINT bull!! Παντως εγινε καλη δουλεια!!
Εικόνα
JOVAN ANTONAKIC
Άβαταρ μέλους
SRB
Site Moderator
Site Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: BELGRADE ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ

Re: ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό gpg » Δευτ Ιουν 11, 2012 11:51 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΩ CHIPSAWAY ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΧΝΕΣ.ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ
gpg
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 10:42 am

Re: ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό Bordo » Τρί Ιουν 12, 2012 6:31 pm

οι chip away ειναι πολυ καλη εταιρια αναλογος με το συνεργειο βεβαια ,αλλα σε γενικες γραμμες ειναι παρα πολυ καλοι!!! thewave
gpg έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΩ CHIPSAWAY ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΧΝΕΣ.ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ
!χωρίς κόμμα. Χωρίς χρώμα. Χωρίς δογμα!V6 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ
Άβαταρ μέλους
Bordo
Παλιός
Παλιός
 
Δημοσιεύσεις: 1936
Εγγραφή: Τετ Φεβ 04, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: βουλα αθηνα

Re: ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ

Δημοσίευσηαπό gpg » Δευτ Ιουν 25, 2012 9:03 am

ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ CHIPSAWAY ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΨΟΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΦΥΓΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΧΝΕΣ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΨΟΓΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑΝΝΙΔΗ 15 & ΠΕΙΡΑΙΩΣ 24 ΜΟΣΧΑΤΟ Ο Κος ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΡΙΚΟΤΑΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ (ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ) 100€ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ.
gpg
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2010 10:42 am


Επιστροφή στο Γενικά Θέματα για Santa Fe

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες